Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Союзянки запрошують на український парад мод

Автор:

|

Вересень 08, 2021

|

Рубрика:

Союзянки запрошують на український парад мод
Головний посил Оксани Полонець — підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим і на будь-яку нагоду, чи будь-яку пору року. Вона чудово поєднує старовинні орнаменти з сучасними трендами

«Нові технології, тканини чи пошиття — це все у світі давно зробили або роблять краще, ніж в Україні. Дивувати світ можемо найціннішим, що у нас є, — нашою культурою. Ми їх дивуємо колекціями з використанням наших традицій — так вони відкривають для себе Україну». Ці слова сучасної української дизайнерки Роксолани Богуцької перегукуються з думками українських жінок у США, які 95 років тому створили Союз українок Америки (СУА) й однією з цілей організації визначили «ініціювання починів, що мали б на меті інформувати американське громадянство про українську культуру».
Тож запрошуємо на Ukrainian Fashion Show від Роксолани Богуцької й Оксани Полонець, яке відбудеться в Українському народному домі в Нью-Йорку 10 вересня, і в Мистецькому музеї м. Монтклеар (Montclair Art Museum, Montclair, NJ) 12 вересня. Організаторами є союзянки 137-го відділу СУА.
Проведені союзянками попередні покази мод за участі Оксани Караванської, Олени Даць, Оксани Полонець, Foberini, Олени Серебрової, Олени Васенко мали великий успіх, отриманий дохід передали для підтримки родин загиблих героїв російсько-української війни, сиротинців, реабілітаційного центру «Джерело». Теперішня акція теж має на меті зібрати кошти для існуючих культурних, освітніх і соціальних проектів СУА, серед яких є підтримка дітей і молоді з інвалідністю з центру «Джерело», стипендійна програма.
Нещодавно ми святкували 30-річчя відновлення Незалежности України, раділи, що Україна впевнено входить у коло сучасних націй. І якщо д-р Михайло Рудницький (син голови Союзу українок Мілени Рудницької) свого часу писав, що «питання європейськости йде в одному ряду з питанням сучасности» і ставив запитання, чи українська мода здатна до входження у Європу до такої міри, щоби та почула український голос, то зараз можемо з гордістю стверджувати, що сучасна українська мода не лише стала європейською (це чудово продемонструвала д-р Олена Цимбалюк у своїй праці «Європейськість сучасної української моди», 2008), але й упевнено завойовує увагу американського континенту. В Україні є чимало дуже талановитих, творчих і діяльних модельєрів, завдяки яким виготовляють модний одяг на високому рівні і, що найголовніше, з українським дизайном. Саме такими є дві українські майстрині Роксолана Богуцька й Оксана Полонець. Уже 10 та 12 вересня ви не тільки зможете побачити їхні колекції а й придбати виготовлений ними ексклюзивний одяг.
Оксана Полонець — дизайнерка та власниця бренду ексклюзивного вишитого вбрання. Має понад 16 років досвіду на світовому ринку. З власними колекціями відвідала понад 20 країн (Канада, США, Німеччина, Австрія, Греція, Туреччина, Об’єднані Арабські Емірати, Таїланд, Малайзія, Сінґапур, Швейцарія й інші). Філіали бренду працюють у Києві, Львові, Чикаґо та Сінґапурі.
Здобула першу перемогу в міжнародному конкурсі дизайнерів «Автограф» та отримала «Золотий знак якості» (2006). Сукні бренду Polonets були представлені на червоній доріжці церемонії вручення кінопремії «Оскар» у Лос-Анджелесі (2016). Бренд нагороджено «Золотим знаком якості національних товарів і послуг» (2017).
Серед замовників одягу — експерша леді України Марина Порошенко, співачки Катя Бужинська, Оксана Пекун, Наталія Валевська, Анжеліка Рудницька, акторка Ольга Сумська. Одяг для переможниці конкурсу краси «Королева України» для поїздки на міжнародний конкурс (2007), дебютанток Віденського балу (2020) теж було виготовлено в дизайн-студії Оксани Полонець. А ще багато українок, які проживають у США та Канаді, зі задоволенням носять одяг від Оксани Полонець. Її роботи — це одяг в українському стилі, від повсякденного до весільного, а кожне творіння — це поєднання елегантності, неповторності, комфорту та краси.

Етноодяг від Роксолани Богуцької — це й традиційні вишиванки, і етномотиви в повсякденному та святковому одязі в сучасній інтерпретації


Роксолана Богуцька — дизайнерка, власниця однойменного бренду одягу. Авторка багатьох колекцій жіночого одягу напрямку прет-а-порте. Це моделі одягу, які створюють у малих кількостях, щоб гарантувати ексклюзивність купленого вбрання. У світі цей стиль межує з мистецтвом.
Вона — одна з переможниць Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття» 2006 року. Потрапила до переліку 12 найкращих колекцій весна/літо 2010-го за версією порталу Fashion Insider Magazine. Дизайнерку запросили як спеціальну гостю XVIIІ Міжнародного конкурсу для дизайнерів одягу The Golden Thread; вона брала участь у Vancouver Fashion Week (Канада); Latino Fashion Week (Чикаґо); Runway Fashion Show (Дубай); Ukrainian Fashion Week (Чикаґо); представляла колекції в Нью-Йорку в Ukrainian Institute of America на запрошення представника України при Організації Об’єднаних Націй (ООН), у Вашинґтоні за підтримки Посольства України.
Серед замовників її одягу — колишні перші леді України Катерина Ющенко та Марина Порошенко, Руслана Лижичко (дизайнерка створила костюми для виступу й її туру «Дикі танці», коли співачка здобула перемогу на конкурсі «Євробачення» 2004 року).
Бренд Roksolana Bogutska пропонує поєднання елегантної розкоші та сміливої сучасності, суміш українських етнічних мотивів і сучасних модних тенденцій. Сукні, блузи, верхній одяг жіночих та елегантних силуетів виконані з натуральних тканин: шовку, шифону та вовни. Розробка та друк власних принтів на тканині, вишивка, плетіння — багаторічна основа колекцій дизайнера. Дуже модно і стильно бути вдягнутим від Богуцької.
Отже, запрошуємо вас на Ukrainian Fashion Show — Fundraiser, свято краси та мистецтва, де можна побачити і придбати для себе чудові вироби від талановитих і успішних українських дизайнерок. Ця подія є доброчинною — ваша участь допоможе додати радості в життя дітям із інвалідністю, з бідних сімей, яким так цієї радості не бракує.
Квитки можна придбати за посиланням, а також замовити за телефоном: 201-772-6693. Більше інформації, а також.
Раніше «Міст» розповідав про 15 років успіху Роксолани Богуцької.

Орися Сорока

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply