Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

СФУЖО випустила своє перше інтернетвидання

Автор:

|

Червень 23, 2020

|

Рубрика:

СФУЖО випустила своє перше інтернетвидання
Вісник СФУЖО

Центральний державний архів зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) привітав Світову федерацію українських жіночих організацій (СФУЖО) з першим випуском інтернетвидання «Вісник СФУЖО». Це перший травневий випуск оновленої версії «Вісника СФУЖО», що висвітлює різні напрямки діяльності СФУЖО та її мережі, зокрема, суспільно-політичної, правозахисної, харитативної, культурно-просвітницької та інших, спрямованих на утвердження у суспільстві національних святинь та ідеалів, виховання нової генерації молоді, збереження національної ідентичності українців та їхніх духовних скарбів у сучасних умовах глобалізації.
У подальших щомісячних випусках «Вісник СФУЖО» планує регулярно інформувати своїх читачів про поточну діяльність координаційної надбудови СФУЖО та українських жіночих організацій у світі. «Ми переконані, що світ повинен бачити щоденну копітку працю світового українського жіноцтва, яке, не покладаючи рук, за любих обставин дбає про збереження духовних цінностей нашого народу та свою духовну Батьківщину Україну», — таке бачення майбутнього «Вісника» висловила Є. Петрова, перша заступниця голови СФУЖО.
У ЦДАЗУ побажали редакторському колективу «Вісника СФУЖО» творчого успіху, а багатотисячній аудиторії читачів — стати ще й дописувачами «Вісника» та долучатися до різноманітних проєктів та акцій СФУЖО.
Як повідомляв «Міст», із нагоди 70-ліття СФУЖО у Львові
провели урочисту асамблею.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply