Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

«Самопоміч» винагороджує молодих ощадників

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

«Самопоміч» винагороджує молодих ощадників

Гурток юних ощадників кредитівки «Самопоміч» об’єднує дітей віком до 18 років, що мають рахунок у каcі. Програма заохочує дітей бути ощадливими й винагороджує тих, котрі реґулярно вкладають гроші на рахунок. Каса «Самопоміч» періодично проводить розіграші, у яких беруть участь діти віком до 18 років, що належать до Гуртка юних ощадників і кваліфікуються згідно з визначеними правилами. 2011 року було проведено два розіграші: у січні, після Різдвяних свят, і в червні — по закінченні шкільного року. Із-поміж усіх дітей, у котрих був щонайменше один вклад на рахунок протягом кваліфікаційного періоду, було вибрано двох щасливців у кожній філії кредитівки. Також нагороджено двох учнів шкіл українознавства, розташованих неподалік філій кредитівки в Чикаґо й Нью-Джерзі.

Відкрийте рахунок своїм дітям у кредитівці «Самопоміч» або зголосіть уже існуючий рахунок до участі в Гуртку юних ощадників каси «Самопоміч». При цьому повідомте також працівникові каси, до якої Школи українознавства дитина ходить, аби на рахунку була правильна позначка. Тоді не тільки ваша дитина отримає змогу виграти, але й школа матиме із цього користь.

Чергова лотерея Гуртка юних ощадників «Самопомочі» відбудеться 20 січня 2012 року. Кваліфікаційний період — від 1 жовтня 2011-го до 14 січня 2012 рр. Кожен юний член кредитівки, якому, станом на 1 жовтня 2011 року, ще не випов­ни­лося 18 літ, кваліфі­ку­ва­тиметься до розіграшу, якщо на його рахунку є принаймні один вклад протягом кваліфікаційного періоду.

Прес-служба кредитівки «Самопоміч»

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply