Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Різдвяна зустріч союзянок на Флориді

Автор:

|

Січень 15, 2020

|

Рубрика:

Різдвяна зустріч союзянок на Флориді
Колядує 56-й відділ СУА, акомпонує Володимир Шпічка

Члени 56-го відділу Союзу українок Америки (СУА) у Норт-Порті (штат Флорида) приємно та весело святкували цьогорічні Різдвяні свята в колі родини та друзів. Зустріч і вечеря відбувалися у святочно прибраній парафіяльній залі св. Марії, де гостей вітали союзянки і провадили до декорованих столів зі закусками та напоями.
Святочний вечір відкрила Леся Попель, голова 56-го відділу, котра привітала гостей і представила ведучу вечора Ліду Білоус. Остання розпочала вечір різдвяним віршем Ліни Костенко «Мороз малює у вікні» та запросила колядників 56-го відділу завітати із звіздою та колядками. Колядники входили до зали, колядуючи «Добрий вечір, тобі», а потім «Спи, Ісусе, спи» та «Нова радість» під супровід на акордеоні Володимира Шпічки. Віншувала Ксеня Раковська, бажаючи всім щастя й здоров’я у Новому році.
Святочну вечерю поблагословили о. Василь Петрів та о. Олег Сацюк, а ведуча п. Білоус запросила гостей на трапезу, яку підготовили пані союзянки. При каві та солодкім продовжили святочну програму, яку підготовили члени Чоловічого клубу, до якого належать чоловіки союзянок. Нестор Олесницький прочитав вірш Богдана Лепкого «Свят-вечір», та з легким гумором оригінальну віршовану несподіванку. Хор чоловіків виконав колядку «Небо і земля» під проводом Євгена Томашоського. Після цього всіх присутніх запросили колядувати разом під супровід на акордеоні Володимира Шпічки.
Приємний, святочний вечір добігав кінця. Ведуча Л щиро подякувала всім членам його оргкомітету за чудове свято в родинній атмосфері. Члени Різдвяного оргкомітету були Яра Літош, Богдана Пужик, Віра Боднарук (голова), Арета Барановська, Христя Крижанівська, Слава Малюк, Неля Лехман, Анна-Марія Сусла, Клара Шпічка, Ліда Білоус, Оксана Лев, Іванка Олесницька, Ксеня Кузьмич, Орися Зінич, Леся Попель, Катя Стецюк та Галя Ліснича.

Віра Боднарук, світлина Христини Шелдон

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply