Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Різдвяна радість, подарована ЗУАДК

Автор:

|

Лютий 06, 2019

|

Рубрика:

Різдвяна радість, подарована ЗУАДК

Заклад дошкільної освіти № 8 «Золотий ключик» військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області

Під час цьогорічного Різдвяного святкування Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) подарував 1 240 дітям різдвяні подарунки — солодощі, предмети гігієни й одяг (шкарпетки, теплі рукавиці та светрики). Це були українські незахищені діти, діти біженців, діти загиблих і поранених воїнів антитерористичної операції (АТО) та діти з родин військовослужбовців і контрактників, котрі виконують службовий обов’язок і зараз служать на сході країни в операції Об’єднаних сил (ООС).
У прифронтових населених пунктах Донецької області подарунки роздали дітям селищ Дружба, Неліпівка, Суха Балка, Курдюмівка, Лебединське, селищ міського типу Новгородське, Північне, Залізне, Щербинівки, Сартана, та дітям у містах Торецьк, Покровськ і Маріуполь. Додатково святочні даруночки роздали в смт Понорниці Чернігівської області, в Станиці Луганська, та в Центральному військовому госпіталі Міністерства оборони України дітям загиблих і поранених ветеранів, а також національним гвардійцям. Подарунки переважно вручав св. Миколай, а там, де він сам не міг цього зробити, вручення подарунків здійснювали військово-цивільні адміністрації, управління освіти та «Червоний Хрест».
Св. Миколай за допомогою ЗУАДК також обдарував і 60 стареньких самотніх людей, котрі боролися за незалежність України і втратили здоров’я у таборах заслання. Вони отримали святкові продуктові набори, щоб приготувати Святу вечерю. Ось кілька відгуків-подяк:
«Подяка за постійну гуманітарну допомогу та підтримку населення. Ця допомога: новорічні подарунки, книги та одяг особливо цінні тим, що далеко від нашої країни живуть люди, котрі розуміють усі труднощі та проблеми життя вимушено переселеної особи. За останні роки ЗУАДК став нашим найкращим другом і партнером. Кожен день люди виражають слова подяки на адресу вашої організації. Ваша допомога неоціненна, зворушує наші серця та посилює віру в майбутнє!»
«Висловлюємо подяку вашому колективу за організацію та надання благодійної допомоги у вигляді подарунків для дітей з нагоди Дня Святого Миколая. Ми отримали відчутну допомогу в підтримці учнів закладу — це є проявом високого почуття людяності та небайдужості до їхньої долі».
«Подяка за те, що у нелегкі часи для України ваш Комітет дарує радість нашим малюкам, за те, що малюєте посмішки на їхніх обличчях, за те, що підтримуєте в їхніх серцях вогник віри в диво і в новорічну казку».
«Дякуємо вам за те, що не стоїте осторонь проблем мешканців нашого міста Торецьк, за вашу підтримку, за щирі та чуйні серця».
«Подяка за велику громадську діяльність, благодійну допомогу — новорічними подарунками дітям родин військовослужбовців, учасників ООС/АТО».
«Подяка за надані подарунки для першокласників до Дня Святого Миколая. Прийміть щиру вдячність за небайдуже ставлення до дітей, які проживають на лінії зіткнення».
«Подяка за небайдуже ставлення до дітей, людяність, доброту і щедрість».
«День Святого Миколая — одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Всі вони в очікуванні веселощів, подарунків і приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються! Сердечно дякуємо благодійникам за розуміння та допомогу».
«Подяка за турботу та підтримку дітей, які проживають на лінії зіткнення. Нам дуже важлива ваша увага й допомога у складні часи. Ви є прикладом безкорисної діяльності, виразниками доброти, честі та щирості сердець».
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply