Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Різдвяна подарунки від ЗУАДК для українських дітей

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Різдвяна подарунки від ЗУАДК для українських дітей

Діти з с. Чишки в Києві

Під час цьогорічного Різдвяного святкування Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) за участі св. Миколая подарував 1 101 дитині в Україні різдвяні подарунки. Незахищені діти, діти біженців та діти загиблих і поранених воїнів антитерористичної операції одержали солодощі та різні необхідні їм предмети повсякденного вжитку.
У прифронтових населених пунктах Донецької та Луганської областей, а це, зокрема, смт Щербинівка, селища Курдюмівка, Північне, Новгородське, Дружба, Талаківка, Ломакине, міста Залізне, Торецьк, Сіверодонецьк та інші населені пункти прифронтової зони, де св. Миколай не міг сам передати дарунки, вручення подарунків дітям здійснювали військово-цивільні адміністрації й управління освіти.
Серед закладів, які відвідав св. Миколай, була Антонівська школа-інтернат для дітей-сиріт Новоодеського району Миколаївської області. А от у місті Маріуполі, куди св. Миколай не зміг прийти до дітей вчасно через активізацію ворожих обстрілів, подарунки від ЗУАДК роздавав місцевий Червоний Хрест.
Св. Миколай також обдарував 60 стареньких самотніх людей, котрі боролися за незалежність України та втратили здоров’я у таборах заслання. Вони отримали святкові продуктові набори, щоб приготувати Святу вечерю.

Маріупольські діти з подарунками від ЗУАДК

За програмою «Пізнай свій Рідний край», діти з села Чижки Пустомитівського району Львівської області приїхали до Києва на головну ялинку України. А 26 дітей із м. Костянтинівка Донецької області святкували Різдво у м. Коломия.
Ось кілька відгуків-подяк про різдвяну радість, яку подарував ЗУАДК дітям в Україні:
«Діти, батьки багатодітних сімей вдячні за увагу, яку проявив до них Український американський допомоговий комітет. Отримуючи від вас подарунки до дня Святого Миколая, ми бачили як розкрилися серця учнів, а дитячі оченята наповнилися щастям і вірою у чудове майбутнє».
«Дякуємо за організацію поїздки наших дітей до Києва на головну ялинку України, за відвідини визначних пам’яток і місць столиці. Особливо зворушливо було побувати на алеї героїв «Небесної сотні», а також у крипті блаженнійшого Любомира Гузара у соборі Воскресіння Христового, та в музеї Голодомору. Ця поїздка духовно збагатила дітей, стала джерелом їхнього національно-патріотичного виховання».
«У нелегкі для України часи, багато людей зазнають на собі вплив воєнних подій на сході, переживання втрати близьких, власної домівки, тяжке переселення, тривогу. Особливо травматично ці події впливають на психіку дитини. Спасибі вам за добре серце, за щиру допомогу».
«Внаслідок бойових дій наш учбовий заклад знаходиться на лінії розмежування. Протягом трьох років учні школи страждають від обстрілів, які неґативно впливають на дитячу психіку. Але ЗУАДК робить усе можливе, щоб діти у цій ситуації почувалися спокійно та зручно».
«Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Антонівської ЗОШ-інтернату Новоодеського району Миколаївської області висловлюють щиру подяку за надану благодійну допомогу дітям нашої школи з нагоди Різдвяних свят».
«За останні роки ЗУАДК став нашим найкращим другом. Особлива подяка від батьків і діточок за предмети одягу та подарунки з солодощами до дня святого Миколая. Кожний день люди висловлюють слова подяки на адресу Вашої організації».
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply