Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Рідні сумують із приводу смерті дорогої людини

Автор:

|

Квітень 20, 2017

|

Рубрика:

Рідні сумують із приводу смерті дорогої людини

Еміль Брандафі-старший мав 83 роки, мирно помер уві сні в понеділок, 17 квітня ц. р., в своєму будинку у Перт-Амбої. Він народився 1958-го в м. Дреньє (Хорватія), імміґрував до Сполучених Штатів, де проживав у Бакс-Кантрі (штат Пенсільванія). Після одруження переїхав разом із дружиною у місто Вудбрідж, а потім у місто Перт-Амбой (штат Нью-Джерзі), де прожив разом із дружиною 56 років.
Пан Брандафі дуже любив сім’ю, захоплювався риболовлею, працював в Anaconda Copper Works у Перт-Амбої, у Mobil Chemical Company в Едісоні і «Вольта» у Лоренс-Гарборі. За два тижні до цього, 30 березня 2017 року, померла його сестра Ганна Пансе.
За покійним сумують дружина Катерина Дрешер-Брандафі, син Еміль Брандафі-молодший і його дружина Наталя, котрі проживають у м. Олд-Брідж, онуки Данило й Олександр Брандафі, племінниця Антоніна Пансе-Кіпрік із Авенелу, племінник Джон Вртарик із Вудбріджа.
Прощання з покійним відбудеться у четвер, 20 квітня, з 4:00 до 8:00 по обіді в похоронному домі.
Ритуальну церемонію проведуть в п’ятницю 21 квітня, о 8:45 ранку Сostello-Greiner Funeral Home (www.costello-greiner.com) за адресою: 44 Green Street, Woodbridge, NJ.
О 9:30 ранку в Українській католицькій церкві Успення в Перт-Амбої відбудеться Літургія за упокій. Поховання пройде на кладовищі в Санкт-Гертруда м. Колонія.
У пам’ять про Еміля Брандафі-старшого родина жертвує кошти на дослідження хвороби Альцгеймера в Нью-Джерзі (в Alznj.org), які проводять за адресою: 400 Morris Avenue, Suite 251, Denville, NJ 07834.
Трудовий колектив компанії Meest-America, а також редакція тижневика «Міст», висловлюють співчуття Наталії Брандафі, директору компанії, з приводу смерті її свекра Еміля Брандафі-старшого.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply