Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Razom for Ukraine + Meest: допомога Україні

Автор:

|

Квітень 07, 2022

|

Рубрика:

Razom for Ukraine + Meest: допомога Україні
Оксана Маркарова з місцевими активістами

Оксана Маркарова, послиня України в США, та Катерина Смаглій, радниця посольства, зустрілися з активістами організації Razom for Ukraine, що координує групи волонтерів та зусилля зі збирання коштів для України, й обговорили з ними подальшу співпрацю. «З початку російської збройної аґресії проти України, Razom реалізує масштабну кампанію збору коштів для територіальної оборони та надання гуманітарної допомоги медичним закладам та українським біженцям. Завдяки їхнім зусиллям вдалося зібрати 20 млн USD США від 60 тис. приватних жертводавців», — написала вона і подякувала активістам організації за їхню роботу.
Зібрану гуманітарну допомогу відправляють через поштово-логістичну компанію Meest. «Чергову партію військових аптечок, рацій, захисного спорядження для добровольчих батальйонів «Карпатська січ», «Галицька броня» наша кур’єр-волонтерка Лариса Заник доправила тому до Варшави, — розповіла Мирослава Роздольська, голова Всеамериканської громадської організації «Нова українська хвиля». — А тепер ми отримали подяку та світлини, що вантаж отримали і він уже в дорозі на передову. Ми відправляємо медичну та гуманітарну допомогу з пункту приймання, який відкрили при римо-католицькій церкві Guardian Angel за адресою 2978 Ocean Parkway, Brooklyn, NY через компанію Meest. Їхні працівники роблять надзвичайно велику роботу. Подяка за їхню працю. Тепер активно діє ще й «жива» волонтерська пошта, завдяки якій важливі для наших захисників речі вдається доставляти на передову за два-три дні. Долучайтесь! Разом переможемо!»
Станом на 6 квітня компанія Meest-America обробила й відвантажила 835,5 т гуманітарної допомоги. Це число вражає. «І хоча ми б хотіли, щоб ситуація була іншою, ми раді, що наші об’єднані зусилля допоможуть полегшити біль та страждання, які переживають наші люди через цю жахливу війну, — поділився представник компанії. — Весь колектив Meest-America вдячний долі, що є невід’ємною частиною надання гуманітарної допомоги нашим людям в Україні. За ніч нашою місією стало перетворення наших операцій на допомогу організаціям та особам відвантажувати вкрай необхідні поставки в Україну. Тактичні, медичні, лікарні та товари загальної допомоги були доправлені на наш склад Нью-Джерзі з різних штатів Америки».
Цю допомогу приймають, обробляють, розпаковують коробки та торби, перепаковують запаси у транспортні коробки, але просять: розвантажуйте запаси з вантажівок, фургонів і легковиків; завантажуйте запаси на піддони та зважуйте; сортуйте запаси за категоріями, завантажуйте коробки на піддони та обгортайте, завантажуйте вантажівки та їдьте до аеропорту.
«Дякуємо всім, хто пожертвував, нашим волонтерам та нашим працівникам Meest у Нью-Джерзі та в Україні. Це справді групові зусилля! Якщо ви хочете зробити внесок для субсидії доставки гуманітарної допомоги, будь ласка, перейдіть за цим посиланням», — закликали в компанії.
Як повідомляв «Міст», достачання допомоги до України спричинило небувалий підйом у компанії Meest.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply