Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

«Писаний камінь» — розбудова для майбутніх поколінь пластунів

Автор:

|

Січень 14, 2021

|

Рубрика:

«Писаний камінь» — розбудова для майбутніх поколінь пластунів
Оселя «Писаний камінь»

Пластову оселю «Писаний камінь» придбали 1965 року. В той час інфраструктури на ділянці було мало, навіть воду доводилося привозити від сусідніх фермерів. Проте перші табори провели вже 1966-го.
За останні десять літ Окружна таборова комісія (OTK) вклала в різні проєкти розвитку «Писаного каменя» приблизно $560,000. ОТК — це організація добровольців, яка відповідає за табори, булави та підтримку оселі. Основні проєкти передбачали: нові бараки, модернізовану систему хлорування басейну, відремонтовані стежки навколо оселі, встановлення різних мостиків, а зовсім нещодавно відремонтували та розширили кухню.
Добровольці були й продовжують бути основою пластової оселі. Табори на «Писаному камені» успішні тому, що дуже багато сімей добровільно віддають свій час та енергію, допомагаючи утримувати оселю впродовж року, а влітку під час таборів працюють в адміністрації, шпиталику та на кухні. Протягом усіх років існування працівники та добровольці «Писаного каменя» відмовилися від більш ніж $75,000 виплат заробітної оплати або відшкодування витрат. Додаткові $56,000 містять пожертви не в грошовому вигляді.
Тепер OTK «Писаного каменя» розпочала здійснення нового проєкту побудови нової лазні. Теперішню лазню збудували в 1980-х рр. У зв’язку зі структурними й економічно-ефективними потребами цю лазню довелося знести і нову споруду збудують на цьому ж місці. Збільшиться кількість душових кабін, додадуть покращену систему фільтрації води та другий поверх для розміщення десяти невеликих кімнат. Цей проєкт також передбачає ванну кімнату, сумісну з ADA, яка буде розташована поруч із кухнею.
Окружна таборова комісія зібрала вже $100,000 на будівництво від загальної потрібної суми приблизно $200,000. Крайова пластова старшина (КПС) погодилася приєднатися до збору необхідних ще $100,000. Тож КПС активно звертається до всіх станиць, груп, куренів та окремих небайдужих осіб пожертвувати на цей проєкт.
Чеки просимо виписувати на Plast Ukrainian Scouting Org. Всі пожертви просимо надсилати до канцелярії КПС: Plast Ukrainian Scouting Org. KPS-USA / PK Bathhouse, 700 Cedar Road, Jenkintown, PA 19046. «Пласт» — неприбуткова організація при IRS (501 c 3), тому всі датки на цей проєкт можна списувати з власних податків.
Як повідомляв «Міст», Пластова оселя відкриває нові перспективи.

Стефа Тейтер

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply