Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 29, 2022

Провели мітинґ проти блокування українських портів

Автор:

|

Червень 21, 2022

|

Рубрика:

Провели мітинґ проти блокування українських портів
Українці на Таймс-сквер

Українці провели на Таймс-сквер у Нью-Йорку маніфестацію проти спроб РФ у війні з Україною спричинити глобальний голод шляхом блокування окупантами експорту українського врожаю зернових, що відіграє ключову роль на світовому продовольчому ринку. Про це повідомило Генеральне консульство України у Нью-Йорку.
Під час акції, до якої долучилися українські дипломати, лунали заклики до лідерів світових держав посилити тиск, у т. ч. санкційний, на РФ задля розблокування українських портів, негайного припинення аґресії, крадіжок загарбниками українського зерна та спланованого знищення сільського господарства України.
«Окремо наголошували на неприпустимості цинічних закидів кремлівського режиму про обмін розблокування українських портів на послаблення санкційних режимів, а також на ганебності думок про «замирення аґресора» за рахунок поступок щодо територіальної цілісності України», — йдеться в повідомленні генкосульства. Учасники маніфестації скандували: «Якнайскоріше надайте Україні життєво необхідну зброю — це єдиний чесний спосіб припинити війну й усі породжені нею проблеми».
Як повідомляв «Міст», у Нью-Йорку відбувся концерт на підтримку України.

About Author

Meest-Online