Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Про переваги віддаленої роботи в Америці

Автор:

|

Червень 29, 2020

|

Рубрика:

Про переваги віддаленої роботи в Америці

Через Covid-19 і запроваджений карантин 40 % американців перейшли на дистанційну форму роботи, а чимало працедавців планують залишити частину своїх підлеглих працювати з дому й після виходу з карантину. Українці, котрі працюють в США, розповіли журналістам «Голосу Америки», які переваги бачать для себе у дистанційній роботі.
Однією з них, зокрема, є можливість змінювати місце проживання, обираючи комфортніші та дешевші міста, адже немає потреби ходити до офісу. Журналістка Олена Андрющенко перебралася з Дніпра до Колорадо-Спрінгз дев’ять місяців тому. Кілька років тому Колорадо-Спрінгз визнали найкомфортнішим містом для життя у Сполучених Штатах. Олена вважає Колорадо гарним місцем для віддаленої роботи, адже тут поєднуються гірська природа і переваги міського життя. Переваги міста Олена відчула саме під час карантину.
Юлія Вілліс із Києва вже шість років живе в місті Арлінґтон (штат Вірджинія). Розповідає, що їй подобається близькість до столиці та водночас можливість насолоджуватися свіжим повітрям, приватним будинком, можливостями для занять бігом, близькістю супермаркетів тощо. Арлінґтон добре пасує для бізнесу Юлії й її чоловіка з догляду за собаками, а також для подорожей, адже це місто лише за кілька годин автівкою від Нью-Йорка.
Ганна Дегтерьова також родом із Дніпра. Вісім років тому вона заснувала американсько-український бізнес-акселератор Happy Farm. Сан-Франциско, мрію багатьох людей, пів року тому вона змінила на Нью-Йорк. За словами жінки, у Нью-Йорку вона почувається безпечніше, тут краща транспортна система та порівняно дешевше життя.
Як роботодавець, засновниця Happy Farm нагадує: треба розрізняти дистанційну роботу і роботу на карантині. У звичний час діти у школі чи в садках, а працювати можна не лише вдома, а й у кав’ярні чи парку, проводити бізнес-зустрічі поза офісом і загалом вільно складати свій графік, працювати вранці, вдень або ввечері чи робити перерви.
«Ми працюємо з будь-якої точки світу, нам неважливо, де ми перебуваємо. Ба більше, якщо в тебе команда в різних часових поясах, ти можеш за добу встигати більше. З іншого боку, ти можеш збирати унікальних людей із різними компетенціями, різним досвідом, ти нічим не обмежений», — розповідає п. Дегтерьова.
За її словами, загалом люди зараз достатньо свідомі, їм не потрібен мікроменеджмент, за ними не потрібно стежити. «У моєму розумінні, якщо у компанії поганий менеджмент, вони думають, що можуть вирішити проблему, посадивши людей в офіс. Насправді просто треба правильно ставити завдання», — радить підприємиця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply