Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Президент УККА: «Нова адміністрація США посилить тиск на РФ»

Автор:

|

Січень 31, 2021

|

Рубрика:

Президент УККА: «Нова адміністрація США посилить тиск на РФ»
Андрій Футей

Андрій Футей, президент Українського конґресового комітету Америки (УККА), вважає, що адміністрація нового президента США буде збільшувати підтримку України і посилюватиме тиск на Російську Федерацію (РФ). Таку думку він висловив під час спеціального ефіру «Радіо Свобода», присвяченого інавгурації Джо Байдена.
«Найперше, я думаю, це буде підсилення стратегічного партнерства між Україною та США. Він дуже добре обізнаний із нашою країною, і ми як представники громади тут будемо з ним співпрацювати, не тільки з адміністрацією президента, але також і з двопартійною системою в Конґресі», — заявив п. Футей.
Він висловив упевненість у тому, що тиск на РФ буде посилений. «Є двопартійна підтримка у Конґресі і сама його позиція. Як ви знаєте, вчора (19 січня. — Ред.) було слухання держсекретаря Блінкена, де ясно і чітко заявили, що буде тиск на Росію, щоб вона забрала свої війська, але також, що буде подальша велика допомога щодо матеріальної, і військової, і летальної, і гуманітарної допомоги Україні. Я переконаний у тому, що нова адміністрація США, новий Конґрес будуть ще більше посилювати і більше вимагати, щоб РФ таки забралася взагалі з території України», — наголосив голова УККА.
Як повідомляв «Міст», раніше Андрій Футей запевняв, що США повертаються до філософії Рейґана.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply