Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Позбавити Пулітцерівської премії Дюранті, який брехав про Голодомор!

Автор:

|

Травень 14, 2021

|

Рубрика:

Позбавити Пулітцерівської премії Дюранті, який брехав про Голодомор!
Волтер Дюранті

Комітет США з питань обізнаности про Голодомор-Геноцид розпочав національну дію з проханням до Ради Пулітцерівської премії переглянути своє рішення 2003 року не відкликати надану Волтеру Дюранті нагороду, і нарешті визнати, що вони цим припустилися великої помилки, та відібрати Пулітцерівську премію в Дюранті.
Мета оновленого руху відкликання нагороди Дюранті полягає в залученні союзників і координації зусиль, аби переконати Раду Пулітцерівської премії скасувати її надання за журналістику 1932-го пропаґандисту Волтеру Дюранті. «Більше 20 років Рада Пулітцерівської нагороди та NYT замовчують це прохання українців, — зазначає Оксана П’ясецька, голова підкомітету відкликання нагороди. — Треба це зло виправити та засудити надання престижної нагороди людині, яка свідомо сприяла замовчуванню голодомору мільйонів українців».
Волтер Дюранті був кореспондентом газети The New York Times у Москві під час жорстокого правління Йосипа Сталіна в Радянському Союзі. Дюранті брехав у газеті NYT про обставини геноцидної політики Сталіна. Він стверджував, що в Україні не було голоду під час геноциду, відомого як Голодомор, а лише деякі люди були голодні. Він був майстром фальшивих новин, які несвідома європейська й американська громадськість сприйняла з довірою, з огляду на авторитет Дюранті як знавця справ у СРСР.
Комітет Голодомору США за відкликання премії В. Дюранті розпочав нову акцію навесні ц. р., коли збирається Колегія Пулітцерівської винагороди й обирає кандидатів на нагородження за 2021 рік. Процес відкликання нагороди В. Дюранті має на меті створення мережі журналістів та освітян, надання їм можливости публікувати статті та просувати знання про великі перекручення та брехню, вчинені Дюранті. Ще одна мета — залучити засоби масової інформації для висвітлення правди. Для цього також просимо українсько-американську громаду, особливо студентів, використовувати соціальні мережі.
Необхідно також просувати всесвітню петицію на change.org про скасування Пулітцерівської нагороди Дюранті. Детально про це — за посиланням. Для отримання додаткового повідомлення для агітації, звертайтеся до голови підкомітету за електронною адресою: Holodomor.DurantyRevoke@gmail.com.
Цей та багато інших поточних проєктів, здійснених Комітетом з питань Голодомору США, допоможуть підвищити рівень обізнаности про Голодомор як геноцид до відзначення 90-ї річниці Голодомору в 2022-2023 рр. Поширення інформації є важливим засобом підвищення обізнаности щодо Голодомору. Комітет Голодомору США просить відвідати оновлену сторінку Комітету Голодомору США в Інтернеті: www. ukrainegenocide.com. Щоб розпочати агітацію у своєму місті або приєднатися до щомісячних конференц-дзвінків, контактуйте з Комітетом Голодомору США електронною поштою: UkraineGenocide@gmail.com.
Пожертвуйте свій час і сили, щоб поширити знання про Голодомор по всій території Сполучених Штатів. Фінансові пожертви для U. S. Committee on Ukrainian Holodomor-Genocide Awareness і свої запити можна надсилати на адресу: U. S. Holodomor Committee, 9901 Harrogate Road, Bethesda, MD 20817.
Наше гасло, за яким спільно працюємо над поширенням світової обізнаности про цей нелюдський злочин, є чітким: «Україна пам’ятає — світ визнає!»
Комітет США з питань обізнаности про Голодомор-Ґеноцид

Як повідомляв «Міст», в Україні та світі згадували треґедії голодоморів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply