Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Популярні вакансії: переваги роботи доглядальницею

Автор:

|

Травень 18, 2022

|

Рубрика:

Популярні вакансії: переваги роботи доглядальницею

Уже протягом достатньо тривалого часу Європейська аґенція з догляду за людьми похилого віку подає до тижневика «Міст» оголошення про набір працівників. Вона забезпечує високу якість обслуговування, співчуття та професіоналізм у догляданні. Сьогодні Пітер Павелл, представник цієї аґеції від Polish Care Services, розповідає про перспективи та переваги професії доглядальниці, що роблять погодинні доглядальниці та доглядальниці з проживанням, а також чому робота доглядальницею виправдовує себе.

Чому варто стати доглядальницею?
Очікується, що до 2040-го, тобто в наступні майже два десятиліття, кількість літніх людей старше 65 років зросте до 80 млн. А, як відомо, старіти нелегко. У певний момент літнім людям може стати важко виконувати прості завдання, приміром, вставати з ліжка, йти сходами, одягатися чи готувати їжу. Тож багато людей похилого віку потребуватимуть допомоги професійних доглядальниць у міру старіння. Професійна доглядальниця допомагає полегшити життя своїм літнім клієнтам, допомагаючи їм виконувати ці завдання. Доглядальниця і клієнт можуть працювати разом упродовж багатьох років, і сформувати за цей час тісні та корисні професійні стосунки.

Що таке погодинний догляд?
Погодинний догляд — це саме те, як це звучить. Доглядальницям за літніми людьми платять погодинно за догляд за клієнтами. Погодинна робота може забезпечити доглядальницям певну гнучкість, залежно від того, як структурований їхній графік, і скільки клієнтів вони можуть відвідати певного дня. Деякі доглядальниці можуть працювати повну восьмигодинну зміну з одним клієнтом, тоді як інші можуть розподіляти свій час між кількома різними клієнтами протягом дня. Деяким клієнтам може знадобитися допомога доглядальниці щодня впродовж певної кількості годин, тоді як іншим потрібна допомога протягом кількох годин у визначені дні.

Що таке догляд із проживанням?
Доглядальниці з проживанням витрачають свій час на догляд за одним конкретним клієнтом. Вони живуть удома з клієнтом і зазвичай виконують будь-які завдання, від повсякденного життя, до приготування їжі, виконання доручень та послуг по дому. Як компенсація доглядальниці, які проживають у квартирах, отримують кімнату та харчування, так само, як і їжу, для забезпечення догляду за своїми клієнтами. Здебільшого, доглядальниці, які проживають у квартирах, за бажанням можуть отримати, принаймні, один вихідний і спати регулярну кількість годин протягом ночі. Особливості організації догляду з проживанням узгоджуються між аґенцією з догляду та сім’єю.

Які переваги має доглядальниця?
Професійні доглядальниці можуть значною мірою самостійно визначати кількість годин, які вони хочуть працювати. Якщо віддають перевагу рутині, що пов’язана з роботою на одного клієнта, можуть вибрати такий варіант. Інші доглядальниці можуть віддавати перевагу роботі з кількома клієнтами протягом дня або працювати протягом ночі. Доглядальниці також можуть вирішувати, чи хотіли б вони працювати повний робочий день, неповний робочий день чи понаднормово, що не мають змоги робити люди, які працюють на традиційних посадах.
Доглядальниці можуть бути об’єднані за різними критеріями та спеціалізацією, до прикладу, сертифіковані помічниці медсестер (CNA), фахівці з надання медико-соціальної допомоги вдома (HHA), робітниці патронажної служби (PCA). Аґенції з догляду наймають тих, хто пройшов навчання в інших сферах, наприклад, обслуговування клієнтів, державна служба, вчителів, медсестер, лікарів, і надають їм інструменти для розвитку як фахівців із догляду.
Аґенції з догляду пропонують різні переваги для фахівців із догляду. Постійне навчання для доглядальниць є однією з таких переваг. Програми безперервного навчання дозволяють удосконалювати свої методи догляду та вивчати нові способи надання допомоги клієнтам. Вони також можуть запропонувати такі переваги, як відповідність W2 для Medicare і соціального забезпечення, плату за понаднормову роботу та бонуси за певні види роботи. Для прикладу, оплата за догляд із проживанням зараз становить в діапазоні $59,000-78,000 на рік.
Європейська аґенція з догляду набирає працівників для догляду за людьми похилого віку та прибирання приміщень. Робота у штаті Коннектикут із проживанням і без. Інформація про аґенцію: http://www.polishcareservices.com. Тел.: 860-255-8278.
Як повідомляв «Міст», «учителька року-2016» подалася до Лондону працювати доглядальницею.

Пітер Павелл

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply