Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Померла відома науковець українського походження

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

Померла відома науковець українського походження

У Вашинґтоні (округ Колумбія) померла американський науковець, громадський діяч українського походження Надія Дюк. Про це повідомила сестра Надії на сторінці у соціальній мережі Facebook. «З великим жалем повідомляю про смерть сестри Надії Дюк. Її сміливе серце перестало битися увечері 23 січня 2019 року. Вона померла мирно вдома після довгої боротьби зі своєю хворобою. Нехай вона спокійно відпочине! Вічна пам’ять!», — йдеться у повідомленні.
Надія Дюк померла у віці 64 років після тривалої хвороби. Вона була визнаним експертом із питань України та колишнього Радянського Союзу й автором кількох книг і численних статей. 1987-го Надія розпочала свою працю в Національному фонді сприяння демократії (National Endowment for Democracy), в якому й завершила свій життєвий шлях на посаді віце-президента. Публікувалась у газетах і журналах, зокрема, у «Вашинґтон Пост», «Вашинґтон Таймс», «Журнал демократії», «Орбіс», «Світ», «Ї», «Азербайджанський інтернаціонал», «Російський журнал публічної думки».
22 січня ц. р. Надію нагородили Орденом княгині Ольги IІІ ступеню за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply