Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Покрову святкували в оновленій каплиці

Автор:

|

Жовтень 21, 2021

|

Рубрика:

Покрову святкували в оновленій каплиці
Учасники свята біля каплиці св. Володимира

Парафіяни Української православної катедри св. Володимира 16 жовтня численно приїхали з Нью-Йорку до «Українського села» в Сомерсеті (штат Нью-Джерзі), щоб узяти участь у відзначенні Свята Покрови та Дня захисників і захисниць України в оновленій каплиці св. Володимира.
Цій парафії належить чимала земельна площа біля «Українського села», але каплиця на ній тривалий час була забута і вимагала оновлення. Ініціатором цієї справи став настоятель о. Володимир Музичка з активними помічниками. Оновлення ще триває, але в каплиці о. Володимир Музичка, о. Олег Кравченко й о. Тодор Мазур відслужили першу за тривалий час Літургію. Співали під орудою Наталі Ващенко Богдан Сікора, соліст Бронкс-опери, Павло та Галя Багани, Галя Ващенко.
На свято приїхав генерал-майор Юрій Кравець, представник Міністерства оборони США при Організації Об’єднаних Націй, із дружиною Іриною і сином Тарасом. Також прибув о. Ігор Бабак, прийшли й мешканці «Українського села». Сестрицтво св. Марії на чолі з Марією Музичкою приготувало святковий обід, під час якого співали Павло та Галя Багани, на акордеоні грав Станіслав Косів. За дорученням Української національної федеральної кредитової спілки Наталя Ващенко вручила грошовий дарунок Марії Музичці, голові сестрицтва.
Перебування на лісових галявинах особливо тішило дітей, які приїхали до села з великого міста.
Як повідомляв «Міст», в Україні вшанували пам’ять захисників і захисниць.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online