Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Пластуни Філадельфії розпочали новий 2015/2016 рік

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Пластуни Філадельфії розпочали новий 2015/2016 рік

Пластуни

Як і щороку, пластова станиця у Філадельфії традиційно відкрила новий 2015/2016 рік в Українському освітньо-культурному центрі. Зала була наповнена пластунами, батьками та гостями. Також була присутня пл. сен. Христя Кохан, голова Крайової пластової старшини.
Філадельфійська станиця пишається своїми пластунами, котрі успішно відбули і провадили літні виховно-вишкільні табори на «Вовчій тропі», «Писаному камені», «Новому соколі», Вишколі новацьких виховників, Школі булавних, «Золотій булаві» та в спеціалізованих таборах «Морський», «Родинний» і «Табір пташат». Найстарше новацтво ввійшло в ряди уладу Пластового юнацтва.
Головним моментом відкриття стало відзначення ст. пл. Аді Федорійчук, ЧП, котра одержала найвищу старшопластунську відзнаку — св. Юрія в бронзі — за свою надзвичайну та постійну пластову працю, а також взірцеву пластову поставу. Церемонію провела пл. сен. Христя Кохан.
Наприкінці пл. сен. Ксеня Захарчук, наша станична, репрезентувала всіх наших новацьких і юнацьких виховників і побажала всім успішного пластового року. Найсвіжішу інформацію шукайте на нашій інтернет-сторінці www.plastphilly.org
Прес-служба «Пласту», світлина — Андрія Зварича

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply