Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Підсумки конкурсу ім. Воляників-Швабінських

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Підсумки конкурсу  ім. Воляників-Швабінських

Журі конкурсу україністики імені Воляників-Швабінських при Фундації Українського вільного університету (УВУ) у Нью-Йорку в пресовому повідомленні від 11 листопада 2011 року оголосило лауреатів за 2009 рік. Повідомлення підписав голова журі академік Леонід Рудницький. До складу журі входять також авторитетні науковці, зокрема доктори наук професори Анатолій Карась, Михайло Присяжний, Тарас Салига, Євген Федоренко й мґр Теодор Воляник.

Першої премії посмертно вдостоєно Анатолія Погрібного за праці, об’єднані збіркою «Поклик дужого чину».

Другою премією нагороджено: Ірину Магрицьку за цикл творів про українство та про Голодомор в історії народу: «Врятована пам’ять. Голодомор 1932—33 рр. на Луганщині: свідчення очевидців», «Пам’ять, закарбована у слові: письменники Луганщини про Голодомор 1932 — 1933 рр.», «На нашій, не своїй землі»: українство на півдні та сході України», а також за документально-публіцистичний фільм «Закляття безпам’ятства: Голодомор 1932 — 1933 рр. на Луганщині»; Богдана Мельничука та Віктора Уніята за серію краєзнавчих видань і за внесок у створення чотиритомного «Тернопільського енциклопедичного словника».

Третьою премією відзначено: Івана Кравченка за історичний роман «Примара волі»; Юрія Гаєцького за «Альманах Станіславської землі»; Ніну Супруненко за поетичну збірку «Сонце осені».

Вручення премій лауреатам відбулося 14 грудня ц. р. у приміщенні Львівського відділення Національної спілки письменників України. Речинець наступного конкурсу перенесено на осінь 2013 року. Прохання до учасників надсилати твори, що вийшли друком у 2010— 2011 рр., на адресу Фундації УВУ в Нью-Йорку: UFU Foundation, PO Box 11028, New York, NY 10003 USA та один примірник — до уваги проф. д-ра Анатолія Карася: Львівський національний університет імені Івана Франка, кафедра філософії, вул. Університетська, 1, Львів, 79000.

Прес-бюро Фундації УВУ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply