Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Перспективи приватних коледжів під час пандемії Covid-19

Автор:

|

Липень 27, 2020

|

Рубрика:

Перспективи приватних коледжів під час пандемії Covid-19
Мaнор-коледж

В умовах пандемії Covid-19 студенти зважують свої наступні кроки на осінній семестр. Дані свідчать про те, що студенти зволікають, розглядаючи альтернативи, як наприклад, можливість перебувати ближче до дому; витрачати менше грошей на оплату і готуватися до віртуального та комбінованого навчання. Саме воно дозволить їм перебувати в кампусі лише у визначені дні, укладаючи курси таким чином, аби продовжувати санітарне дистанціювання.
Беззаперечно, що усі хочуть повернутися до нормального стану. Міністр освіти Пенсільванії зазначив, що бажає знову відчинити школи восени, очевидно, з дотриманням усіх заходів безпеки. Відповідні вказівки уже є. Наразі більшість шкіл, у т. ч. коледжі й університети, перебувають на завершальній стадії планування відновлення та зменшення ризику на осінь 2020 року. Загалом губернатор штату Пенсільванія та міністр охорони здоров’я працюють над тим, аби кожен район залишався безпечно відкритим завдяки примусовому масковому режиму у громадських місцях.
З точки зору студентів коледжу, більшість хоче продовжувати нормальне життя. Новаки з нетерпінням чекають першого курсу, адже багато з них пропустили випускні церемонії та вечори на останньому році навчання у школі.
Тож постає запитання, куди піти восени? Багато людей цього не знають, але приватні некомерційні коледжі й університети Пенсільванії пропонують значно більше, ніж може здаватися на перший погляд. За остання п’ять-шість років середня заборгованість за студентську позичку серед випускників приватних некомерційних коледжів Пенсільванії була нижчою, ніж серед випускників державних установ. Практично кожен студент, котрий навчається в одному з незалежних некомерційних вищих навчальних закладів штату, отримує грантову допомогу в середньому майже $23,000 на рік. Показник випускників незалежних некомерційних коледжів Пенсільванії свідчить про їхню беззаперечну успішність.
Ступінь випускників у незалежних (приватних) некомерційних коледжах становить 62 % за чотири роки та 74 % за шість років. Це краще, ніж показники у державних школах (51 % за чотири роки, 71 % за шість років) та в державній системі вищої освіти (40 % за чотири роки, 58 % за шість років).
Студентам, які шукають комбінацію «ближче до дому / без витрат / безпечного середовища» під час пандемії Covid-19, варто обирати незалежні некомерційні коледжі, які є членами Асоціації незалежних коледжів та університетів Пенсільванії (AICUP).
Мaнор-коледж — американський коледж із українським корінням — пишається своїм членством в AICUP, як і тим, що він є найдоступнішим місцевим приватним коледжем у Пенсільванії з чудовим співвідношенням 12 студентів на одного викладача. Це дає нам перевагу приділяти індивідуальну увагу нашим студентам. Компанія Niche.com оцінила нас як один із найбезпечніших коледжів у Пенсільванії. The New York Times визнав Мaнор найкращим в околиці в галузі міжгенераційної (економічної) мобільности. Ми пропонуємо понад 50 програм на здобуття ступеню бакалавра, професійної освіти чи акредитованих курсів. Мало того, викладачі Мaнору доклали зусиль для зменшення витрат на книги завдяки застосуванню відкритих освітніх ресурсів (OER). Починаючи з осені 2020-го, всі підручники входить у вартість більшости програм, за винятком трьох.
Тож коли студенти та батьки/опікуни оцінюють загальну картину вищої освіти, вони не повинні думати про державні навчальні заклади як про джерело дешевої освіти. Дані чітко свідчать про наступне: студенти, які закінчують незалежні некомерційні коледжі, мають нижчу заборгованість (як і найнижчі кредитні ставки за замовчуванням) і більші шанси завершити навчання. Вони продовжують професійну діяльність, яка має значення для них особисто та для їхніх майбутніх галузей.
Джонатан Пері, президент Мaнор-коледжу

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply