Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Перший український фестиваль у Бостоні

Автор:

|

Липень 28, 2022

|

Рубрика:

Перший український фестиваль у Бостоні

День Незалежности — одне з найголовніших свят у серці кожного патріота. Україна відзначатиме цю подію 24 серпня уже 31-й рік поспіль. Традиційно цього дня відбуваються урочистості: святкові паради, покладання квітів до пам’ятників відомих українських діячів. На знак любові до своєї країни люди вбираються у вишиванки. Незалежність України також святкують далеко за її межами. Багатомільйонна українська діаспора не менш гучно відзначає це свято в Канаді, США, Бразилії, Австралії й Європі, ні на хвилину не забуваючи про своє коріння.
Україна зуміла створити багате культурне надбання і пишається ним. Так, саме українські пісні займають почесне перше місце за кількістю народних пісень. У колекції ЮНЕСКО зберігається 15,5 тис. українських пісень, а на другому місці опинилася італійська колекція, яка складає 6 тис. пісень.
Тож цього року в Бостоні (штат Массачусетс) Благодійний фонд Sky Phіlanthropy й українська та міжнародна громада організовують Бостонський фестиваль до Дня Незалежности України, який відбудеться 27 серпня ц. р. Захід проведуть на території одного з найбільших закладів вищої освіти США — Університеті Бостона. На фестивалі будуть представлені різні напрямки етнокультури: гра на сопілці та на бандурі — одні з найдавніших музичних інструментів України; національний танець гопак; українські народні, класичні та сучасні пісні; традиційний народний одяг, прикрашений орнаментованою вишивкою ручної роботи та багато іншого.
Цьогорічний фестиваль проводять уперше, але він неодмінно стане резонансною подією цього літа в Массачусетсі. Планують, що надалі він буде щорічним. Головною метою заходу є збирання коштів на інститут травмaтології й ортопедії у Києві, дитячу лікарню «Охматдит» і допомогу українським біженцям, які перебувають у Сполучених Штатах Америки. Ще одним невід’ємним завданням фестивалю є підтримка Незалежности України, єдности українського народу та боротьби за свободу, збереження національних традицій шляхом привернення уваги громадськости до етнічної української культури.
Гості зможуть насолодитися літнім концертом і шоу просто неба, народними танцями та музикою, модою, українською перепічкою та традиційною кухнею, веселими розвагами для дітей, ярмарком, виставками виробів декоративно-ужиткового мистецтва, ароматними закусками, живим відтворенням української історії й українською гостинністю. Мистці створили динамічну та комплексну програму співпраці, яка буде реалізована у вигляді «тихого» аукціону, де всі гості зможуть придбати для себе «частку» української культури. Фестиваль транслюватимуть у прямому етері на кількох платформах соціальних мереж та YouTube-каналах.
Спеціальними гостями фестивалю стануть: танцювальний ансамбль «Сизокрилі», переможець телепрограми «Голос. Діти» Олександр Зазарашвілі, відома українська сопрано Ольга Лісовська, музичний гурт Людмили Коваль, віртуозні скрипалі Ольга Патраманська, Олександр Вавілов і Наташа Дукач; співаки Михайло Ширпал та Ілля Демба, відомий баритон Давид Гвініанідзе, дитяча студія MAF, танцюристи Женя Діденко та Леон Турецький та інші.
Цей фестиваль був би неможливим без невід’ємного внеску та підтримки наших спонсорів: Boston Unіversіty; Harvard Ukraіnіan Research Іnstіtute; Mass Cultural Councіl; Musіc, Arts & Fashіon; Sky Іnternatіonal Center; Sky Phіlanthropy; Ukraіnіan Congress Commіttee of Amerіca.
Приєднуйтесь до українського фестивалю, щоб продемонструвати, що ви також є частиною України, коли весь світ спостерігає за героїчною та рішучою боротьбою України за свою свободу й об’єднання демократичного світу. Приходьте підтримати українську культуру та насолодитися її красою, приводьте родину та друзів.
Для отримання безкоштовних квитків та для пожертв перейдіть за одним із наданих нами посилань у соцмережах і зареєструйтесь: Facebook — Boston Annual Ukraіnіan Festіval & Іndependence Day; Іnstagram — Boston_ukraіnіan_festіval або на сайті www.SkyPhіlanthropy.org. Власники квитків матимуть приємний бонус у вигляді знижки на паркування.
Пресслужба Бостонського фестивалю

Як повідомляв «Міст», Український фестиваль повернувся у Виппані.

About Author

Meest-Online