Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Пам’яті членів ОУН

Автор:

|

Червень 13, 2013

|

Рубрика:

Пам’яті членів ОУН

У день американського свята «День Пам’яті», 27 травня ц. р. члени Товариства української студіюючої молоді імені Міхновського (ТУСМ) продовжили свою щорічну традицію вшановування покійних членів ОУН. На цвинтарях Святого Духа (Кемпбел-гол, Нью-Йорк) і Святого Андрія (Саут-Баундбрук, Нью-Джерзі) студенти поклали червоно-чорні прапорці на могили померлих оунівців. 
Після покладання прапорців тусмівці вшанували хвилиною мовчання пам’ять колишніх членів, відзначивши таким чином їхній вагомий внесок у Визвольні змагання за незалежність України.
Студенти теж віддали шану покійним ветеранам Збройних сил США, поклавши американський прапорець і квіти біля пам’ятника на честь американських солдатів українського походження на цвинтарі Святого Духа.
Як організація молоді, зацікавленої в розвитку демократичних цінностей в Україні, ТУСМ визнає ідеали Степана Бадери й Організації українських націоналістів і підтримує патріотично-демократичні рухи в Україні та в діаспорі. 22 травня, за тиждень до Дня пам’яті, члени організації провели Шевченківські читання біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Вашингтоні (округ Колумбія). Акція відбулася одночасно з подібними заходами в Україні, організованими Комітетом захисту української мови, і рівно о 12.00 (в Україні — о 7-й вечора) студенти прочитали вірші великого Кобзаря, ушанувавши його творчість і внесок у розвиток української мови.
Микола Глушко, голова
Дмитро Ленчук, секретар

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply