Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

Останній дзвоник у Рідній школі

Автор:

|

Червень 26, 2019

|

Рубрика:

Останній дзвоник у Рідній школі

Рідна школа українознавства

Промайнув ще один навчальний рік в Рідній школі українознавства міста Пассейку (штат Нью-Джерзі). Настала хвилююча мить свята останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Його немає в жодному календарі. Але буває лише раз у житті. Для більшої частини учнів це просто повідомлення про прихід шкільних вакацій. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень. Але для наших випускників закінчення шкільного року пов’язане не лише з радістю, але й з побоюванням, легким смутком і надіями…
Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята від запрошених гостей: Галини Невмержицької, члена управи Федеральної кооперативи NOVA-UA; Марії Дупляк — голови управи Українського конґресового комітету Америки, відділ Кліфтон-Пассейк; Стефана Журавського — голови управи Народного дому Пассейк-Кліфтон; Василя Тегзи — представника корпорації Meest, о. Олексія Гольчука, пароха Свято-Вознесенського храму Православної церкви України в Кліфтоні. Також на заході була присутня Галина Семеняк, голова організації «Нова Хвиля».
Сердечними словами випускників привітали: Тетяна Федак, директор школи; Інна Данилюк, класний керівник; Орися Сорока, представник від батьків. Учні школи виконували чудові пісні про школу, вчителів, довгоочікувані канікули. Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. За чудові успіхи у навчанні учнів нагородили грамотами та подяками. Приємною несподіванкою для учнів стало оголошення переможців конкурсу «Відомі постаті України». Ними стали учні 5-го класу, які разом із своїми вчителями Світланою Бовдис і Галиною Бик підготували виступ на тему: «Маловідоме про Лесю Українку». Переможці отримали цінні подарунки від компанії Meest.
Й ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали 11-класнику Роману Семеніву та першокласниці Лідії Андріїшин. Дзвінок сповістив присутніх про початок чудової пори — літніх канікул. Радість і смуток переповнюють серця випускників, навчання у школі закінчилося, попереду — незвіданий шлях дорослого та серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Оксана Гуцал

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply