Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Останній дзвінок у Школі українознавства у Нью-Йорку

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

Останній дзвінок у Школі українознавства у Нью-Йорку

Теплого червневого дня у Школі українознавства Об’єднання українців Америки (ОУА) «Самопоміч» у Нью-Йорку пролунав останній дзвінок. Усміхнені учні прямували до храму для отримання благословення та подякувати за успішний навчальний рік, що минув. Батьки, бабусі та дідусі, сестрички та братчики, тітки та дядьки також наповнили церкву й молилися разом із своїми дітьми.
Цього року наша школа випустила 17 абітурієнтів. Усі учні успішно склали матуральні іспити. Незабутнім моментом цьогорічного останнього дзвоника став вокальний виступ учениці 1-го класу Юлії Голіят. Вона виконала пісню «Прощай, рідна школо». Це був подарунок від 1-го класу випускникам, аби вони не забували про рідну школу. Особливим є також те, що Юля цього року вступила до 1-го класу, а її брат Юрій закінчив школу. Така своєрідна естафета.
Відчуття гордощів і радощі змішалися зі сльозами смутку в очах випускників. Ще недавно вони мріяли закінчити школу, а сьогодні їх огорнула туга за рідними шкільними кімнатами, друзями та вчителями. Ми також попрощалися з вчителькою 5-го класу Вікторією Слободян. Вона пропрацювала у школі десять років, де свого часу і сама була ученицею. Директор, учителі й учні побажали їй успіхів у її подальшій праці.
Батьківський комітет висловив свою вдячність учителям та адміністрації школи. Кожен вчитель пішов на вакації з чудовими букетом квітів і посмішкою, дивлячись на талановитих і добрих учнів, яких вони виховують.
Ще жодне дійство нашої школи не обійшлося без привітання від Наталії Думи, голови ОУА «Самопоміч» Нью-Йорку. Вона пропрацювала адміністратором школи багато років і продовжує залишатися надійним спонсором школи, очолюючи ОУА «Самопоміч» Нью-Йорку. Ми невимовно вдячні її за таку плідну працю. Пані Дума особисто відвідує шкільні свята, щоб всіх привітати та подякувати за внесок, який українська школа робить у розвиток української діаспори у Нью-Йорку.
Приємно було бачити настоятеля храму Св. Юра о. Еміліана Дороша, котрий завітав до школи і також привітав усіх учнів і гостей свята зі закінченням шкільного року. Іван Макар, директор школи, вітаючи всіх присутніх, подякував за плідну працю та побажав усім приємного літа. «Любімо та не забуваймо, нашу українську школу. Вона є тим особливим місцем, де живемо українськими звичаями, традиціями, зберігаємо мову, історію, пісню та плекаємо любов до України», — наголосив він.
Валентина Глушак, світлина Христі Горської-Макар

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply