Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

«Осінній карнавал» повернувся

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

«Осінній карнавал» повернувся

В Академії св. Юра, що на 6-й вулиці в Нью-Йорку, 2 листопада відбувся традиційний «Осінній карнавал» для учнів 1-7 класів і передшкілля Школи українознавства (ШУ) «Самопомочі». Після урагану «Сенді» котрий змусив організаторів відкликати карнавал минулого року, школярі та їхні батьки були раді знову привітати це унікальне осіннє свято.
Уже 20 років «Осінній карнавал» проходить з ініціативи батьківського комітету ШУ, який улаштовує день розваг для учнів молодших класів. Було вирішено провести захід наприкінці жовтня або на початку листопада, адже це – зручна пора під час навчального року. Перші карнавали надавали дітям можливість майстрування, забав і конкурсів із нагородами. Учасники та батьки частувалися перекускою, а учні старших класів приходили після перерви, щоби теж насолоджуватися святкуванням.
Карнавал мало змінився протягом свого існування. «Перше за все, це – свято для дітей, аби вони розважалися. Батьки дуже допомогли з іграшками та з призами, і багато з них прийшло сьогодні, щоби прикрасити залу й зробити цей день справді святковим для дітей», — розповіла Ірина Бручковська, секретар батьківського комітету ШУ.
Цього року, як зазвичай, під супровід веселої музики діти майстрували браслети-біжутерію, малювали та прикрашали наклейками. Школярі також мали нагоду випробувати свою спритність у киданні мішечками та м’ячиками в мішені, електронних іграх (пінбол), у «полюванні» на ґумових качок у воді тощо. Переможці цих змагань отримували квитки, які обмінювали на нагороди, наприклад, забавочки й книжечки, презентовані батьками. Піца, печиво та напої з буфету підкріплювали як і малих, так і дорослих.
Найособливіша частина свята – це показ карнавальних, тобто «геловінських», костюмів. Усі діти й навіть деякі дорослі, разом із директором і вчителями переодягнулися в костюми та величавим парадом завершили день осінніх веселощів.
Батьківський комітет дуже вдячний усім батькам і шкільній адміністрації за підтримку та добровільні датки, котрі уможливили цьогорічний «Осінній карнавал». Прибуток від свята піде до фонду на допомогу ШУ. Навчання відбувається по суботах, від дев’ятої ранку до першої години пополудні. Школа розташована за адресою: 215 E. 6th Street, New York, N.Y. 10003.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply