Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

ООЧСУ запрошує на Свято героїв

Автор:

|

Липень 01, 2020

|

Рубрика:

ООЧСУ запрошує на Свято героїв
Свято героїв

Організація оборони чотирьох cвобiд України (ООЧСУ) запрошує взяти участь у нашому щорічному Святі героїв. Цього року через надзвичайні обставини, пoв’язанi з пандемією Covid-19, Головна управа ООЧСУ організовує цю подію через мережу Zoom.
Як і в попередні роки, ми співпрацюємо з багатьма організаторами, культурними колективами, громадськими діячами й артистами нашої української громади, щоб вшанувати наших українських героїв. Цей історичний і безпрецедентний момент дає нам можливість поєднатися разом і вшанувати пам’ять тих, хто віддав і продовжує віддавати все для того, щоб захистити демократію та вільне волевиявлення українського народу. У програмі проведення свята буде піднесення прапорів, виконання славнів України та США, вступне слово та доповіді про Героїв минулих і сучасних визвольних змагань, мистецькі виступи.
Організацію оборони чотирьох cвобiд України заснували 1946 року в Ньюарку (штат Нью-Джерзі). ООЧСУ захищає українську Незалежність шляхом продовження праці в діаспорі. Чотири свободи, які ми прийняли за свої основні принципи, відображають ті, які колись були визначені президентом США Франкліном Делано Рузвельтом як універсальні для всіх людей: свободу від страху, свободу релігії, свободу слова та свободу від голоду.
Впродовж багатьох років OOЧCУ обстоює ці принципи в боротьбі з аґресією проти України з різних боків, зокрема, з її історичного ворога Росії, виступає проти порушень прав людини диктатурою президента Російської Федерації Путіна (а в попередні роки — і президента України Януковича). Останніми роками OOЧCУ співпрацює з відданими патріотами сучасної України, її політичними та громадськими лідерами: Сергієм Кузаном, громадським діячем, координатором волонтерської мережі допомоги підрозділам на фронті; д-р Аліною Понипаляк, лекторкою, кандидаткою історичних наук; о. Михайлом Бучинським; Володимиром Жемчуговим, учасник українсько-російської війни, героєм України; Айлою Баккаллі, представницею Меджлісу кримськотатарського народу при Організації Об’єднаних Націй та іншими.
Упродовж багатьох років OOЧCУ організовує Свято героїв, аби вшанувати пам’ять борців українських визвольних змагань, сучасних героїв і всіх, хто боролися та борються за незалежність і демократію в Україні. Інформацію про реєстрацію для участі у цьогорічному святі можна одержати за посиланням:
https://www.facebook.com/ODFFUinc, або зареєструватися за цим лінком.

Михайло Міґелич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply