Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Оксана Караванська — з новою колекцією у СШA

Автор:

|

Жовтень 02, 2019

|

Рубрика:

Оксана Караванська — з новою колекцією у СШA

137-й відділ Союзу українок Америки (СУА) запрошує на доброчинний показ щорічної нової колекції — «Український Haute Couture» — від Оксани Караванської. Перед цією урочистою подією, хочемо розказати про творчий шлях цієї талановитої дизайнерки та про її нову колекцію.
Була собі в дитячому садочку дівчинка Оксана, до якої стояла черга за картинками з принцесами. А черга була тому, що всі вони мали цілком різні «принцесячі» сукні. Це було першим визнанням авторського почерку юного дизайнера.

«Мода — це коктейль еклектичних вітрів, замішаних у шейкері часу».
Оксана Караванська

10-й клас: дівчина Оксана Караванська випадково потрапляє в майстерню викладача Львівської академії мистецтв. І раптом усвідомлює, що дипломні роботи випускників абсолютно схожі на її дівочі «каляки-маляки». Як наслідок, вступ на факультет моделювання одягу.
На 1-му курсі відбулося знайомство з гуру моди Славою Зайцевим, відвідини його майстерні, студії, ательє. Саме ця історія формує подальше студентське життя початківця-дизайнера Оксани Караванської: створення театру мод, перші кроки у pret-a-porter, про існування якого в той час ніхто і не здогадувався. Студенти академії дизайнують, студенти професійно-технічних училищ шиють, а магазин «Молодіжний» продає.
По тому були конкурси моди, перші знайомства зі сусідами-європейцями, прізвисько «королева моди» від ректора академії. Після її закінчення — перший серйозний конкурс у Талліні (Естонія) та знайомство з Пако Рабаном.
Із часом приходить розуміння: все треба робити самій! Перша у Львові приватна фірма «Оксана Караванська», перший авторський театр моди та перше ательє. Відтоді стартує основний відлік творчого шляху та стилю життя модельєрки, котра любить багато працювати, безмежно любить своїх клієнтів, любить життя таким, як воно є, і отримує від цього задоволення.
Зараз ми знаємо Оксану Караванську як засновницю бренду Vyshyvanka Couture by Karavanska. «Сама українська вишиванка і є Haute Couture, — каже дизайнерка. — Зараз надто багато вишиванок-casual, машинної вишивки. Мені ж захотілося вдихнути сучасність у вінтажні вишиванки. Поєднати старовину, традиції, те, що перевірене віками, з найновішими тканинами, технологіями, сучасним кроєм. Порахувавши кількість вишиванок, які я створила за 20 років життя моєї торгової марки, зрозуміла, що окремий бренд Vyshyvanka Couture вже існує».
Й оcь незабаром, уже вкотре, Оксана Караванська представлятиме свою нову колекцією у США.
Ювілейний Haute Couture від Караванської традиційно міксує різні види мистецтва. Нова колекція інспірована графічними роботами львівського художника Юрка Коха та створена у колаборації з грузинським брендом аксесуарів ручної роботи BOO Jewellery. «Мене завжди захоплювали глибинність і містичність гір. Тому в цій колекції поєдналися старовинна гуцульська музика та сучасна графіка, новітні технології й авторські орнаменти, а містика гір об’єднала український одяг із грузинськими прикрасами», — розповідає п. Караванська. Кожне її шоу — яскраве та феєричне, кожна колекція — гостро модна, обов’язково українська й абсолютно непередбачувана.
Доброчинний захід «Український Haute Couture» від Оксани Караванської відбудеться 25 жовтня в танцювальній студії Fred Astaire Downtown New York (291 Broadway, Suite 900, New York, NY 10007 — 7-10 год. вечора) та 27 жовтня в 18 Label Studio (22 Frink Street, Montclair, NJ 07042 — 4-7 год. вечора). Квитки на цю дивовижну подію можна придбати на Eventbrite або за телефонами: 201-893-7792 / 973-557-3621.
Гроші з доброчинного показу «Українського Haute Couture» від Оксани Караванської передадуть на пожертву для гуманітарного проекту СУА — Навчально-реабілітаційного центру «Джерело», який надає якісні сімейно-центровані послуги для максимальної кількості дітей і молоді з особливими потребами та дітей з групи ризику в Україні.
137-й відділ Союзу українок Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply