Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Обрали нову управу спортового осередку «Тризуб»

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Обрали нову управу спортового осередку «Тризуб»
Перший ряд: Ігор Шуст, Микола Максимюк, Ярослав Козак, Орест Лесюк, Данило Ниш, Христина Харечко, Євген Лоза та Василь Юр. Другий ряд: Роман Лужецький, Остап Левицький, Стефан Козак, Любомир Лучанко, Ілля Буйневич, Стефан Кундеревич, Богдан Сірий і Юрій Поритко

Перший ряд: Ігор Шуст, Микола Максимюк, Ярослав Козак, Орест Лесюк, Данило Ниш, Христина Харечко, Євген Лоза та Василь Юр. Другий ряд: Роман Лужецький, Остап Левицький, Стефан Козак, Любомир Лучанко, Ілля Буйневич, Стефан Кундеревич, Богдан Сірий і Юрій Поритко

Український спортовий осередок (УСО) «Тризуб» став одним із найактивніших товариств Філадельфії, який зумів згуртувати у своїх рядах не лише нашу молодь, що приїхала після Другої світової війни, але й покоління, народжене тут, і молодь «четвертої хвилі».

На 66-ті загальні збори прибули ті, у кого є спортивна душа, їх вітали тополі та смереки тризубівської посілості, посаджені самими членами УСО. Уступаючий голова Данило Ниш відкрив збори та привітав учасників.
Прочитали молитву «Отче наш», після чого вшанували хвилинним мовчанням тих, хто відійшли у вічність, — Ігоря Чижовича, героїв «Небесної сотні» й усіх тих, хто загинув у боях на східному фронті, захищаючи Україну від російських окупантів.
Методія Борецького обрали головою президії. Прочитали порядок зборів, який присутні прийняли одноголосно. Христина Харечко оголосила протокол із попередніх загальних зборів і доповіла, що 2015-го була проведена державна перевірка, яка пройшла добре.
Першим звітував скарбник Стефан Кундеревич, котрий повідомив, що прихід становив торік 280 тис. USD, а витрат було 276 тис. USD, відтак чистий дохід становив 3 тис. USD. За фінанси спортової ланки Ukrainian Nationals звітував Орест Лесюк: прихід становив 506 тис. USD, а витрати 461 тис. USD, отже чистий дохід становив 45 тис. USD. Далі він звітував про діяльність господарської частини. Було зроблено нові світильники на площах для паркування автівок, був ремонт усередині будинку та зовні, щоб оселя виглядала такою, якою ми звикли її бачити. 40 акрів землі вимагають дуже багато праці — дерева, кущі, пікніковий майданчик і дев’ять футбольних полів тощо. Однією з найбільших подій була закупівля двоакрової посілості з спорудою, що межує з «Тризубівкою» для паркування автомашин під час великих імпрез.
Василь Юр звітував за членство «Тризуба» з 690 учасників і нагадав про членські вкладки, необхідні для утримання спортової оселі. Він в далі працює над поповненням членства молодими спортовцями.
Данило Ниш звітував за спортову ланку Ukrainian Nationals, де були активними 40 футбольних команд: дві чоловічі, одна жіноча, а також 37 хлоп’ячих і дівочих. Перша чоловіча команда під проводом Петра Харечка та тренера Петра Борецького грала в United Soccer League, як і жіноча команда під проводом Йосипа Гозака. Молодечі команди мали понад 500 змагунів і змагунок віком від шести до 18 років; 24 хлоп’ячих і 16 дівочих команд.
На Memorial Day Tournament під проводом Шерил Монато відбувся 14-й молодечий турнір копаного м’яча, участь у якому взяло 220 дружин. Це було рекордне число команд, яким не може пишатися жодне спортове товариство в Америці чи Канаді.
На «Колумбів день» був проведений п’ятий дівочий турнір з участю 200 команд під проводом Брюса Туліо. Звітного року відбулася п’ята «Тризубівська» футбольна академія для хлопців і дівчат віком від п’яти до 11 років, в якій узяло участь понад 150 учасників, а також відбулися літні дитячі табори.
На футбольних полях «Тризуба» торік проходив турнір Української спортової централі Америки та Канади (УСЦАК) за першість східної Америки. Перша команда «Тризуба», під проводом Петра Харечка та тренера Петра Борецького, виграла всі змагання та здобула перше місце. Друге місце — в команди «Тризуба» Ukrainian Nationals. Чаші переможцям вручали Мирон Биц, голова УСЦАК, і Ярослав Козак, член головної управи «Тризуба». На закінчення звіту п. Ниш подякував членам Управи й усім, хто допомагав упродовж року, та передав від спортової ланки Ukrainian Nationals чек у сумі 10 тис USD на розбудову та покращення спортової посілості.
Команда з ґольфу під проводом Йосипа Гомика провела свій 39-й річний турнір на Limekiln Golf Club у Горшамі, в якому взяли участь понад 100 змагунів. Стрілецька команда з лука під проводом Іллі Буйневича й Євгена Луціва виступила під час звітного періоду у турнірах штату та національних, здобувши 11 медалей у різних категоріях.
Богдан Сірий звітував за фундацію «Тризуба» і закликав усіх, хто робить свій заповіт, не забувати про цю фундацію. Микола Бойчук звітував за Товариський суд, а Василь Юр — за Контрольну комісію, де все було гаразд.
Після закінчення всіх звітів, голова Контрольної комісії подав внесок уділити абсолюторію уступаючій управі, що всі присутні підтримали. Номінаційна комісія запропонувала склад нової управи «Тризуба», який присутні прийняли одноголосно.
Управа «Тризуба»: голова — Орест Лесюк; екзекутивний заступник голови — Євген Лоза; заступники голови — Василь Юр, Данило Ниш, Ярослав Козак, Остап Левицький, Марко Бегей, Христина Харечко; скарбник — Стефан Кундеревич; секретар — Юрій Поритко; адвокат — Микола Максимюк; пресові референти — Роман Лужецький та Євген Луців. Спортова ланка Ukrainian Nationals: голова — Данило Ниш; заступники голови — Стефан Криско, Брюс Туліо, секретар — Анна Туліо; скарбник — Джим Мекнесбі.
Після обрання нової управи від її членів виступив новообраний голова УСО «Тризуб» Орест Лесюк. Він подякував за довіру та накреслив основні напрямки роботи у спортовій і господарській ланках на поточний рік, згадавши про святкування «Дня батька» і «Дня незалежності України» та побажав новій управі здоров’я та наснаги під час нової каденції.
На закінчення зборів п. Биц привітав УСО «Тризуб» і передав урочисто грамоту-подяку від Національного олімпійського комітету України, підписану його президентом Сергієм Бубкою, Ярославу Козаку — спортовцю, котрий зродив великий внесок у розвиток футболу в діаспорі. Він нагадав, що Ярослав Козак є відомим майстром копаного м’яча й улюбленцем українських вболівальників, був фіналістом Аматорської чаші Америки з копаного м’яча 1956-го, а після закінчення спортової кар’єри упродовж 32-х літ був незмінним віце-президентом і три роки — президентом УСО «Тризуб». За цей час через різні команди «Тризуба» пройшло сотні спортовців і Ярослав Козак був і залишається для них взірцем змагуна, вірного олімпійським принципам чесної боротьби на полі й поваги до суперника. Присутні побажали Ярославу Козаку міцного здоров’я та довгих років активного життя.

Роман Лужецький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply