Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Нью-Йорк пам’ятає Героїв Крут і Майдану

Автор:

|

Березень 06, 2014

|

Рубрика:

Нью-Йорк пам’ятає Героїв Крут і Майдану

Відділ Українського конґресового комітету Америки (УККА) у Нью-Йорку 26 січня ц. р. організував поминальну службу (панахиду) на честь героїв битви під Крутами 1918-го, а також полеглих героїв Євромайдану в Україні 2014 року. Служба проходила в українській католицькій церкві Св. Георгія на 7-й вулиці.
Десятки дітей із Спілки української молоді Америки, «Пласту», Української суботньої школи при кредитовій спілці «Самопоміч», а також СУСТА разом із громадськими представниками Відділу УККА Нью-Йорка, Американської організації оборони Лемківщини, нью-йоркського відділу Союзу українок Америки, Організації оборони чотирьох свобод України та Жіночої організації оборони чотирьох свобід України взяли участь у цій урочистій і дуже рухомій службі. Учасниками також стали представники білоруської громади, щоби висловити свою підтримку.
Хода розпочалася біля передніх дверей церкви та продовжилася вверх по головній вулиці. Попереду процесії ішли люди з українськими національними прапорами та прапорами організацій, далі слідували діти, одягнені в традиційні українські вишиванки, ішли студенти та члени громади, які несли фотознімки загиблих героїв Євромайдану, а також вінки й свічки, щоби вшанувати пам’ять жертв насильства.
Голова відділу УККА в м. Нью-Йорку Іванка Заєць надала свій коментар цієї події: «Саме зараз, як ніколи, є важливо підтримати Україну в її боротьбі за демократію та людські права. Ми хочемо, аби українці на Майдані знали, що ми висловлюємо їм свою пошану та підтримуємо їх і готові допомогти їм усіма можливими способами». На додачу до національних прапорів України та прапорів місцевих громадських організацій серед сотень людей, котрі брали участь у службі, виднілися прапори Грузії та Білорусі.
Прес-служба Українського конґресового комітету Америки

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply