Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Nova UA виплатила некомерційним організаціям 250 тис.

Автор:

|

Травень 06, 2021

|

Рубрика:

Nova UA виплатила некомерційним організаціям 250 тис.
Вручення символічного чека на 50 тис. USD

Федеральна кредитна спілка Nova UA, центральний офіс якої розташований у Кліфтоні (штат Нью-Джерзі), продовжує свою місію допомагати «громадам досягати успіху та зростати». У квітні ц. р. ця фінансова установа отримала вже третій грант від Федерального банку позик у Нью-Йорку, цього разу в обсязі 50 тис. USD.
Цей грант спілці Nova UA надали для підтримки українських некомерційних організацій, які зазнали неґативного фінансово-економічного впливу в період пандемії Covid-19. Кошти розподілили серед восьми місцевих неприбуткових організацій. Попередні два ґранти по 100 тис. USD розділили серед 24 неприбуткових організацій, які зазнали зменшення доходів через пандемію. Таким чином вже 32 організації отримали допомогу від кредитівки, серед них — церкви, школи, молодіжні та ветеранські організації, культурні центри української діаспори в Нью-Джерзі.
«Ми набагато більше, ніж просто кредитна спілка, яка пропонує конкурентоспроможні фінансові послуги та підтримку своїм членам, — наголосив Валерій Богатчук, генеральний директор Nova UA. — Ми беремо на себе ініціативу допомогти нашим громадам досягти успіху та зростати. Наша увага зосереджена на турботі про наших членів і громаду, якій служимо. Ми раді допомогти».
Як повідомляв «Міст», торік Nova UA виплатила некомерційним організаціям 200 тис. USD.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply