Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Nova UA виплатила $200 000 некомерційним організаціям

Автор:

|

Жовтень 04, 2020

|

Рубрика:

Nova UA виплатила $200 000 некомерційним організаціям
Вручення символічного чеку

У вересні ц. р. Федеральна кредитна спілка Nova UA, центральний офіс якої розташований у Кліфтоні (штат Нью-Джерзі), отримала другий ґрант від Федерального банку позик у Нью-Йорку у розмірі 100 тис. USD.
Це вже другий ґрант, наданий на запит цієї фінансової установи, для підтримки українських некомерційних організацій, які зазнали неґативного фінансово-економічного впливу в період пандемії коронавірусу Covid-19. Перший ґрант, також на 100 тис. USD, Nova UA отримала на початку липня ц. р.
200 тис. USD розподілили серед 24 неприбуткових організацій, які зазнали зменшення прибутків через пандемію. Зокрема, ґранти від кредитівки допоможуть відновити втрачені під час пандемії кошти церквами, школами, молодіжними організаціями та культурними центрами українську діаспору в Нью-Джерзі.
Д-р Михайло Левко, голова правління Nova UA, зазначає, що кредитівка вперше відкрила свої двері 1960 року на проспекті Надії в місті Пассейк (штат Нью-Джерзі) з упевненістю у тому, що люди повинні допомагати одні одним. «Ми вважаємо, що важливо бути відповідальними членами суспільства та підтримувати громади, яким служимо, — каже він. — Щороку частина нашого заробленого прибутку йде на підтримку місцевих церков, скаутських організацій, культурних заходів і громадських фондів».
«Ми набагато більше, ніж просто кредитна спілка, яка пропонує конкурентоспроможні фінансові послуги та підтримку своїм членам, — наголошує Валерій Богатчук, генеральний директор Nova UA. — Ми беремо на себе ініціативу допомогти нашим громадам досягти успіху та зростати. Наша увага зосереджена на турботі про наших членів та громаду, якій служимо. Ми раді допомогти».
Як повідомляв «Міст», нещодавно відбулися 69-ті річні збори кредитової спілки «Самопоміч».

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply