Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Непереможний дух допомоги

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

Непереможний дух допомоги
Добровольці ЗУАДК запевняють, що третій 2015 року контейнер в Україну буде готовий вчасно

Добровольці ЗУАДК запевняють, що третій 2015 року контейнер в Україну буде готовий вчасно

Сьогодні, як і протягом всіх 70 років свого плідного існування, Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) підставляє плече зболеній, скривавленій Україні, відкриває їй своє серце. Спираючись на жертовну громаду небайдужих і щирих людей, крім іншого доброчинства навесні ц. р. ЗУАДК спакував і відправив в Україну три 40-футових контейнери гуманітарної допомоги.
Перший контейнер був майже повністю зібраний парафією Української католицької церкви Св. Івана Хрестителя (парох — о. Роман Мірчук) в Нью-Джерзі та відісланий 18 квітня Вірі Принько, директору філіалу ЗУАДК у Києві, для благодійних організацій, родин загиблих і поранених вояків, а також переселенців і утікачів зі зони проведення бойових дій. Керівником проекту були Роксоляна Васкул-Лещук і Михайло Козюпа. Вантаж містив: нові комплекти термобілизни, рукавиці, медичні ковдри, медичне приладдя, а також уживаний жіночий, чоловічий і дитячий одяг і взуття, іграшки, постіль, рушники та ковдри. Загальна вага — 22,016.00 фунтів, а вартість — $40,044.00.
Наступний контейнер був відправлений 27 квітня, також — на філіал ЗУАДК у Києві, із подальшим розподілом у прикордонні підрозділи. До контейнера загальною вагою 12,173.33 фунтів і загальною вартістю $86,477.00, увійшли вживані, але в дуже доброму стані дві повністю обладнані карети «швидкої допомоги», а також 146 пачок із новим медичним обладнанням та одягом, зокрема станція для промивання очей зі стендом, термобілизна, медичні ковдри, медичне приладдя, джгути-турнікети, Quik Clot, грілки для рук і тіла, а ще берці, підгузки для дорослих, матраци.
2 травня ЗУАДК надав міжнародну медичну гуманітарну допомогу Головному військово-клінічному шпиталю в Києві, відіславши контейнером медичне обладнання загальною вагою 12, 943.339 футів і вартістю $133,088.00. Там були: уживані тренажери — для терапії з гантелями і без, стаціонарні велосипеди, бігова доріжка, тренувальна лава, м’ячі; вживане медичне-лікарське приладдя й обладнання — столи для обстеження чи терапії, електричний візок для обстеження інвалідів, медична пересувна таця на колесах, що реґулюється, стояки (IV stands), кріселко для душу, портативний туалет, ходунці, інвалідний візок, крісло для перевезення хворих, терези, крісло для забору крові (з підставкою для ліктя), милиці, електронна ендоскопічна станція-кабінет, фотелі, лікарські крісла, візочки з трьома поличками, шафи для зберігання файлів, матраци та вітряки; нове медичне обладнання й приладдя — лікарські рукавички, медичні витратні матеріали й термоковдри; новий чоловічий одяг.
Усі три контейнери були розмитнені, уже надійшли на відповідні адреси та були розподілені згідно з планом.
На жаль, ситуація в Україні залишається тривожною, а наша з вами допомога є вкрай необхідною. У цьому житті кожен залишає свій слід, і лише доброта та небайдужість здатні знеболити рани скривавленого серця.

Ірина Галай

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply