Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Нелегка історія біженців із Донбасу

Автор:

|

Червень 29, 2017

|

Рубрика:

Нелегка історія біженців із Донбасу

Родина Єрохіних

Багатодітна родина Якова та Наталі Єрохіних, біженців із Луганської області, приїхала до США, втікаючи від війни. Якову 48 років, його дружині Наталі — 35. У них десятеро дітей віком від півтора до 12-ти років. Аби врятувати життя своїх діток, подружжя мусило покинути все й переїхати до США. Свою восьмирічну хвору доньку вони не змогли забрати одразу, тепер шукають шляхи, як возз’єднати її з родиною. Наразі через низку факторів — прогресуючу хворобу, відсутність у родини коштів та складну ситуацію в Україні — зробити цього не вдалося.
«Через війну в Луганській області багато інстанцій не працювало й ми з великими проблемами оформили її до інтернату для хворих дітей, не кажучи вже про те, аби отримати документи на її виїзд. Її стан дуже складний для такого переїзду й вона потребує опіки обох батьків одразу, а в мене на руках тоді була новонароджена Віра та ще вісім діток», — розповідає Вікторія Акулова, подруга родини Єрохіних, котра допомагала їм виїхати з окупованої території.
Яків і Наталя вже намагалися перевезти доньку до Америки, проте їм це не вдалося. В серпні 2016-го в Наталі виявили аґресивну форму раку щитоподібної залози. Їй невідкладно зробили операцію, після якої стан жінки покращився. Потім Наталя пройшла в шпиталі курс променевої терапії. Після цього їй упродовж двох тижнів не можна було бачитися з дітьми через залишкову радіацію.
Яків також має проблеми зі здоров’ям. У 28 років він потрапив у автомобільну аварію й відтоді не може рухати лівою рукою. Через це йому важко знайти роботу, щоб утримувати родину. Попри все, один із парафіян церкви у штаті Пенсільванія таки найняв Якова помічником.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply