Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Національні проекти України

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Національні  проекти України

У Нью-Йорку 7 листопада ц. р. відбулася презентація Національних проектів і інвестиційних можливостей України «Найкращі інвестиційні можливості 2011 року в Україні». Як повідомили в прес-службі Державної аґенції з інвестицій і управління національними проектами, захід став початком другого етапу світового роуд-шоу, яке Держаґенція проведе в 16 фінансових центрах світу за два місяці. Його відвідало понад 70 представників західних бізнес-кіл, провідних громадських діячів, міжнародних компаній і мас-медіа.

«Україна входить до першої п’ятірки найперспективніших економік світу на рівні з такими країнами, як Китай, Індія та Сінґапур», — заявив Майкл Ґрімм, конґресмен від штату Нью-Йорк.

«Цей рік стане переломним для партнерства між Україною та США. Усе, що потрібно українській державі: нові робочі місця, кошти на реструктуризацію інфраструктури тощо, — прийде від приватного бізнесу. Ми переконані в перспективності України, тому вклали торік 100 млн USD у сільськогосподарську сферу та плануємо інвестувати надалі. Особливі надії ми покладаємо на розвиток енерґетичної галузі. Багато американських компаній уже присутні на українському ринку й дуже зацікавлені в ньому, зокрема Shell, Exxon Mobile, Chevron. Саме тому ми очікуємо щонайменше 1 млрд USD інвестицій в енерґетичний сектор України ще цього року», — заявив Морґан Вільямс, президент Американсько-української бізнес-ради.

Владислав Каськів (на фото), голова Державної аґенції з інвестицій і управління національними проектами України, відкрив презентацію й окреслив перспективи української держави. «Ми — найбільший ринок у Європі. Україна має кілька переваг, зокрема, аґрарний, енерґетичний сектори, розгалужену інфраструктуру й туризм. Кожна із цих галузей є надзвичайно перспективною. Після проведення земельної реформи ми отримаємо додаткові переваги в аґрарному секторі й станемо головним гравцем на ринку. В енерґетичній сфері плануємо перетворитися не тільки на транзитера та споживача газу, а й на постачальника. Ми маємо не тільки потужну енерґотранспортну систему, а також значні можливості для зберігання ресурсу», — наголосив пан Каськів.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply