Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Настя Приходько — в Америці

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Настя Приходько — в Америці

Настя Приходько

Співачка Анастасія Приходько, перебуваючи на гастролях в Америці, заявила, що не сумнівається в поверненні миру в Україну. Саме з таким меседжем Настя виступала перед американською публікою, зокрема українською діаспорою. Українка провела у США серію благодійних концертів. Крім того, коментуючи свою відмову виступати у Росії, вона заявила: «Співати для окупантів — не для мене».

Гастролі Анастасії закінчуються 21 березня. Концерти вже відбулися у десяти містах США. Усі зібрані кошти підуть на допомогу бійцям зі зони Антитерористичної операції (АТО). «Ми всі робимо одну добру справу. Ми збираємо гроші для бійців, які постраждали в зоні АТО й котрі зараз потребують допомоги, і підтримуємо сім’ї, які залишилися без даху над головою. Знаю тільки одне – те, що зараз є найголовнішим меседжем: разом ми – сила. Ми жодної секунди не повинні сумніватися у тому, що буде мир», — наголосила п. Приходько.
«Я тут не ллю сльози, не кажу: «Боже!», а навпаки — збираюся зі силами, віддаю все, що в мене є. Може, трішки з агресією, але щоби завести людей на такий потужний лад, аби вони хотіли йти далі», — додала Анастасія.
За словами Ніни Борисової, співорганізатора концерту, Настя Приходько є вельми невибагливою у своїх побутових потребах. «Технічний райдер — нормальний. Нічого складного. Ми питали про побут, нам сказали, що їй потрібні тільки свіжі овочі, свіжі фрукти та багато води. Нам навіть не дали райдера, як буває у зірок, де перелічено якісь забаганки. Нічого такого. Усе – дуже демократично», — розповіла п. Борисова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply