Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Найвищому мешканцю пошиють взуття

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Найвищому мешканцю пошиють взуття

Найвищий мешканець США українець Ігор Вовковинський здійснив політ з одного штату в інший, аби фахівці компанії з виробництва чоловічого взуття могли зробити колодку для пошиття для нього черевиків 58-го розміру. Зріст 29-річного Вовковинського становить 2,3 м.

У семирічному віці він переїхав зі своєю матір’ю в штат Міннесота, щоби вилікуватися від гіпофізарного ґіґантизму. У той час мав на зріст уже 1,8 м. Недуга п. Вовковинського зробила його відлюдником. «Лікарі дозволяють мені ходити, але я не можу цього робити, тому що мої черевики завдають мені значного болю. Тісне взуття деформує мої ступні й пальці ніг. Медики кажуть, що буде набагато дешевше зробити мені черевики за розміром, ніж проводити реґулярні операції», — розповів Ігор Вовковинський.

У штаб-квартирі компанії з виготовлення взуття ступні п. Вовковинського виміряли, просканували в тривимірному режимі, а також зробили відбитки за допомогою спеціальної «біологічної» піни. Завдяки проведеним вимірюванням фахівці склали точний зліпок ступень і виготовили взуттєву колодку. За підрахунками фахівців, вартість виробництва однієї пари взуття 58-го розміру складе близько 20 тис. USD.

Ігор Вовковинський попросив громадськість допомогти йому в зборі потрібної суми через соціальні мережі та засоби масової інформації. За його словами, на прохання відгукнулося дуже багато людей. Тепер зібраних грошей вистачить на виготовлення ще кількох пар черевиків. Пана Вовковинського визнано найвищим мешканцем США 2010 року.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply