Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Найкращу вишиванку вибрали в Савт-Бавнд-Бруку

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

Найкращу вишиванку вибрали в Савт-Бавнд-Бруку

Гості у вишиванках

Сестрицтво св. Марії при Українській православній церкві-пам’ятнику в Савт-Бавнд-Бруку (штат Нью-Джерзі) 5 листопада провело вечір «Вишивані вечорниці», на який запросило звідусіль гостей у вишиванках. На свято у вишиванках прийшли оо. Юрій Сівко, Василь Шак, Володимир Музичка, Іон Протеца, Василь Пасакас, Теодор Мазур, Юрій Осадчий, слухачі семінарії св. Софії. Гостей вітала Леся Сівко, голова сестрицтва.
Після молитви розпочався обід, під час якого грали і співали Ігор Сипень та Ігор Щербан із гурту «Четверта хвиля» з Філадельфії. На вечорі можна було придбати з благодійною метою компакт-диск із піснями Ігоря Сипеня «Ти мені потрібна».
Коли закінчилися дружні розмови та танці, почався конкурс на найкращу вишиванку. Усіх гостей запросили до кола. Під музику кожен із них по черзі виходив на представлення і короткий танець. Журі, до якого ввійшли о. Володимир Музичка, Леся Сівко, Руслана Склярова, Марія Козлюк та інші знавці, було нелегко вибрати найкращі шати, та судді надали першість Богдані Левицькій із Івано-Франківська та о. Василю Пасакасу з дружиною Оксаною і сином Яковом. Відзнаки-подарунки отримали й діти.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply