Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 24, 2021

Надішліть в Україну книжку разом із Міст-America

Автор:

|

Травень 18, 2017

|

Рубрика:

Надішліть в Україну книжку разом із Міст-America

Приватні бібліотеки та колекції інших друкованих творів, наприклад, давні листівки, плакати чи мапи, які залишаються у спадок, або з інших причин стають неактуальними для своїх власників, мають бути збережені для майбутніх поколінь. Часто спадкоємці таких бібліотек, які отримали їх від своїх батьків, мають інші зацікавлення, аніж тематика отриманої у спадок книгозбірні. Іноді власники приватних бібліотек зацікавлені передати свою колекцію до України, щоб нею і надалі могли користуватися науковці, студенти чи й просто сільські школярі, які не мають широкого вибору цікавих книжок у своїх бібліотеках.
Тому компанія «Міст-America Inc.» спільно з Товариством охорони пам’яток в Україні започатковує новий проект збереження книжкової (друкованої) культурної спадщини «Порятунок друкованої культурної спадщини».
Метою проекту є зберегти книжки (поштівки, мапи, постери тощо) з приватних бібліотек, які на сьогодні втратили свою актуальність для власників і можуть бути передані до академічних, університетських, спеціалізованих, дитячих чи сільських бібліотек України.
Благодійники, які мають бажання передати свої збірки книжок до України, надсилатимуть їх до компанії «Міст-America Inc.», яка на пільгових засадах пересилатиме ці бібліотеки до Львова для Товариства охорони пам’яток. У Львові фахові бібліотекарі разом із волонтерами товариства складуть каталог кожної подарованої книгозбірні, проаналізують, визначать, або узгодять із попередніми власниками місце, куди будуть передані книжки. Наукові та рідкісні книги будуть передані у академічні й університетські бібліотеки, художні, а зокрема дитячі — у шкільні та сільські бібліотеки. Каталог книг та адреси, куди вони передані у користування буде надіслано електронною чи звичайною поштою дарувальнику.
У випадку вдалої реалізації цього проекту збережені книжки й інші друковані твори доповнять університетські й інші бібліотеки України, які потребують оновлення своїх бібліотечних фондів.
Організатори проекту:
* Компанія «Міст-America Inc.» — міжнародний поштово-логістичний оператор. Компанія, втілюючи сучасні західні транспортні й інформаційні технології на ринку кур’єрських послуг України, є одним із лідерів у сегменті доставки відправлень. У разі потреби, будь ласка, звертайтеся до Івана Висоцького, його електронна адреса: ivan.v@meest.us;
* Львівська обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури — громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є організація та проведення заходів збереження матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, формування громадянської відповідальності за збереження пам’яток.
Адреса: м. Львів, вул. Коперника, 40а, lvivfoundation@gmail.com. Голова товариства — Андрій Салюк.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply