Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Над мерією першої столиці США підняли прапор України

Автор:

|

Серпень 28, 2021

|

Рубрика:

Над мерією першої столиці США підняли прапор України
Мітинґ біля мерії Філадельфії

На флагштоку мерії Філадельфії з нагоди 30-річчя незалежності України підняли синьо-жовтий прапор. У церемонії підняття прапора взяли участь послиня України у США Оксана Маркарова, генеральний консул у Нью-Йорку Олексій Голубов, почесна консулиня України Ірина Мазур, лідерка кримськотатарської діаспори у США Айла Баккаллі, працівники мерії, а також члени українських та єврейських організацій штату Пенсільванія.
Шила Ґес, представниця мерії Філадельфії, повідомила, що місто оголосило 24 серпня Днем Незалежності України й поінформувало про це містян. «Філадельфія — перша столиця Сполучених Штатів і символ незалежності країни. Тут діє потужна українська громада, саме тому тут підняли український прапор», — сказала п. Мазур і додала, що вона працювала з мерією міста над організацією цього заходу ще з квітня ц. р.
За словами почесної консулині, прапор України висітиме над мерією до кінця тижня. Крім цього, найвищу будівлю міста — PECO Building — три дні підсвічуватимуть синьо-жовтими ліхтарями з привітанням України з Днем Незалежності.
Як повідомляв «Міст», в Україні відзначили День Державного Прапора.

About Author

Meest-Online