Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

На виборах до міської ради Нью-Йорка перемогла колишня чернівчанка

Автор:

|

Листопад 14, 2021

|

Рубрика:

На виборах до міської ради Нью-Йорка перемогла колишня чернівчанка
Інна Верникова

Інна Верникова впевнено пройшла до міської ради Нью-Йорка на дільниці, що охоплює Брайтон Біч, густозаселений вихідцями з колишнього СРСР. Інна Верникова — успішна нью-йоркська адвокатка. Народжена у Чернівцях вона у 12-річному віці разом із родиною еміґрувала до Сполучених Штатів. Стати адвокатом хотіла ледь не з малечку. «Щоразу, коли бачила якусь несправедливість, у мене виникало відчуття, що я маю це виправити та в багатьох випадках мені це вдавалося. Головне — діяти», — розповіла правниця.
Після восьми років активної юридичної практики у міґраційному та сімейному праві 37-річна мешканка Брукліну вирішила спробувати себе у місцевій політиці. Роботу депутатів міської ради Нью-Йорка оплачують, однак гроші порівняно невеликі, але для Інни це не головне.
«Якщо виграю, маю припинити свою юридичну практику. Чесно кажучи, з точки зору розвитку кар’єри й оплати депутатство не є для мене значним підвищенням, але для мене це не так важливо, адже моя мета — зміни, які можу запровадити для міста й які, на мою думку, є абсолютно необхідними. Я роблю це, бо люблю цю країну. І вдячна за те, що вона дає нам. Також мене як еміґрантку турбує те, що відбувається з країною», — поділилася вона.
Інна Верникова — республіканка. На минулих президентських виборах голосувала за Дональда Трампа. Підтримує його політику як на національному, так і на міжнародному рівнях. Загалом місто Нью-Йорк вважається оплотом демократів, однак не на дільниці, де живе жінка. «Значна частина дільниці — євреї, які виїхали з Радянського Союзу. Такі, як я. Які втекли від того, що ми зараз бачимо у США — у Нью-Йорку та у «синіх» штатах. Вони відчувають, що країна рухається у лівому напрямку, і сильно налаштовані проти цього», — розповіла Інна Верникова.
Республіканський осередок у Брукліні, який підтримує кандидатуру Інна Верникова, очолює Тед Гхорра. За його словами, хоча Нью-Йорк вважається так званим синім містом, тобто містом, де при владі демократи, були випадки, коли мерами ставали республіканці, зокрема, Джуліані та Блумберґ. «Показники проти нас, однак вони змушують нас працювати ще наполегливіше, роками республіканці та помірковані політики очолювали місто до того, як вісім років тому змінилася влада. Але маятник історії рухається спершу в один бік, а потім — в інший. Тому вірю в нашу перемогу», — сказав він.
У Сполучених Штатах перемога у виборчій кампанії дуже залежить від команди волонтерів, які допомагають кандидату. Вони залучені на кожному етапі — починаючи від агітації на вулиці, закінчуючи підрахунком голосів. Оскільки це перша кампанія для п. Верникової, команду помічників довелося набирати з нуля. Проте результатом вона задоволена.
Молода політикиня обіцяє у разі перемоги боротися за збільшення фінансування поліції, хоче також підвищити бюджет санітарно-очисних служб міста. Каже, що відчуває і підтримку людей, які, з-поміж іншого, проявляється та у вигляді грошових пожертв. «Я вже зібрала максимум, який дозволяється виборчими правилами, не можу витратити більше ніж 190 тис. USD, а я вже зібрала на 20 тис. більше», — повідомила вона.
Поки що Інна не озвучує свої далекоглядні політичні плани на майбутнє. «Моя мета наразі — це досягнути справжніх змін, яких потребують мешканці Нью-Йорка. Допомогти їм, а далі побачимо, як воно піде», — сказала вона.
Як повідомляв «Міст», на виборах мера Нью-Йорка переміг афроамериканець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply