Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

На всесвітньому туристичному форумі в Нью-Йорку

Автор:

|

Лютий 05, 2020

|

Рубрика:

На всесвітньому туристичному форумі в Нью-Йорку
Стенд України

У Нью-Йорку нещодавно відбулася найочікуваніша подія року для світових експертів у сфері туристичної індустрії The New York Times Travel Show 2020. Цьогорічний всесвітній туристичний форум у Jacob K. Javits Convention Center. На ньому було представлено понад 750 учасників — провідних експертів у різних туристичних галузях, у т. ч. готелях, курортах, круїзах й авіакомпаніях по всьому світу. Вони зібралися в Нью-Йорку разом, аби на роздільних майданчиках, у конференц-залах, різноманітних заходах поділитися останніми новинами подорожей, тенденціями та планами на рік уперед.
Україна в такому масштабному заході брала участь не вперше. Її знають у зв’язку з Чорнобильською катастрофою та туристичними маршрутами в зону відчуження Прип’ять. На цьогорічну туристичну подію прибув Ярослав Ємельяненко, засновник аґенції «Чорнобиль Тур». У Нью-Йорку український туроператор мав окремий стенд, біля якого було завжди людно і, як виявилося, є багато охочих помандрувати в цей «екологічний заповідник». Загалом Україна була представлена окремим павільйоном, до якого з цікавістю навідувалися представники різних держав і континентів, про що можна було здогадуватися за їхньою зовнішністю — азійською, африканською, європейською. Було приємно бачити й чути, як представники різних частин України розповідали англійською та французькою мовами про туристичну привабливість цих реґіонів, орієнтири для людей з обмеженими здібностями, рівень сервісу та безпеки туриста, про привабливість нашої культурно-історичної спадщини.
У відкритті павільйону України взяв участь Олексій Голубов, генеральний консул України в Нью-Йорку. Він наголосив, що наша держава має великий туристичний потенціал, який за останні роки швидко розвивається, а туристична галузь має великі перспективи.

Володимир Демчишин

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply