Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

На Флориді відзначать 28-му річниці Незалежности України

Автор:

|

Липень 24, 2019

|

Рубрика:

На Флориді відзначать 28-му річниці Незалежности України
Богдан Боднарук, Роман Чайковський, Роман Рондяк, Ігор Гронь, Майкл Моран, Дарія Томашоска, Віра Боднарук, Леся Попель, Одарка Горбачевська, Оля Бабчук, Віктор Лісничий, Галя Ліснича та Володимир Шпічка

У приміщенні повітової ради Сарасоти у Венисі (штат Флорида) 9 липня ц. р. радник Майкл Моран прочитав офіційну прокламацію, що 24 серпня 2019 року святкуватимуть День незалежности України, і передав цей документ Дарії Томашоскій, голові Українсько-американського клубу. Від імені присутніх членів української громади вона подякувала голові та членам повітової ради і згадала, що для українського народу 24 серпня — радісна дата здійснення мрій багатьох людей, котрі боролися за незалежність своєї держави в минулому і далі борються з аґресором РФ за кордони своєї держави.
А 11липня й міська рада Норт-Порту (штат Флорида) прочитала прокламацію, що 24 серпня святкуватимуть 28-у річницю незалежности України і передала її п. Томашоскій, яка подякувала за багаторічну підтримку.
Офіційне відкриття святкування 28-ї річниці незалежності України розпочнеться 24 серпня підняттям прапорів перед міською радою в Норт-Порті, а потім прийняттям для громади в Осередку ім. св. Андрія.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply