Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

На доброчинному концерті зібрали кошти на реабілітацію військових

Автор:

|

Березень 08, 2018

|

Рубрика:

На доброчинному концерті зібрали кошти на реабілітацію військових

Щорічний доброчинний концерт пам’яті героїв «Небесної сотні» відбувся в американській столиці. Зібрані кошти підуть на забезпечення спеціальним реабілітаційним обладнанням військового медичного центру в Ірпені, де лікуються поранені українські воїни.
Захід відбувся у приміщенні Посольства України в США. «Це вже четвертий доброчинний концерт у пам’ять про героїв «Небесної сотні». Його головна мета — зібрати кошти, які підуть на допомогу Центру реабілітації військовослужбовців на базі Військово-медичного центру в місті Ірпінь», — розповіла Марина Байдюк, представник благодійної організації United Help Ukraine.
За її словами, щороку реалізуються різні ініціативи. «Цього року ми усвідомлювали, що багато військових, котрі приходять з фронту, потребують реабілітації. Військово-медичний центр у Ірпені, який прийняв уже більше 3 тис. воїнів антитерористичної операції, потребує спеціального реабілітаційного обладнання, на відправку якого ми намагаємося зібрати кошти», — зауважила активіст.
Вона розповіла, що крім платних внесків за квитки, які коштували по 50 USD на людину, був також проведений аукціон, де люди могли придбати різні лоти. Серед них — картини львівських художників, історичний рушник, виготовлений близько 80 років тому на Вінниччині, роботи майстрів із Волині, а також різні символічні речі. Серед інших цікавих експонатів були представлені боксерські рукавички, підписані Олександром Гвоздиком, Олександром Усиком і Василем Ломаченком, шоломи з Майдану часів Революції гідності, ексклюзивні пам’ятні монети та марки.
«Щороку ми збираємо по 80-90 тис. USD — і це лише фінансові пожертви. Крім цього, працюємо з різними фондами, які безкоштовно надають медичне обладнання, реабілітаційні засоби, хірургічний шовний матеріал, ліки, які ми пересилаємо в Україну», — розповіла п. Байдюк.
Під час доброчинного концерту в Вашинґтоні прозвучала класична музика у виконанні гурту «Ґердан» і бандуристки Ольги Сокальської. Організаторами заходу виступили United Help Ukraine та Посольство України в США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply