Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 1, 2023

Молодь Організації оборони чотирьох свобід України допомагає українським воїнам

Автор:

|

Жовтень 20, 2016

|

Рубрика:

Молодь Організації оборони чотирьох свобід України допомагає українським воїнам
Команда ООЧСУ Бруклін успішно завершила свій проект

Команда ООЧСУ Бруклін успішно завершила свій проект

Цікавий проект, спрямований на підтримку українських воїнів, котрі воюють на сході України, здійснили члени 41-го відділу Організації оборони чотирьох свобід України (ООЧСУ), що в Брукліні (штат Нью-Йорк). Використовуючи сучасні технології, молодь відділу впродовж трьох днів збирала кошти через Інтернет на купівлю навігаційних систем GPS, котрі дають змогу полегшити бойову координацію серед військових підрозділів.
«Використовуючи платіжну інтернет-систему PayPal, ми збирали гроші з цілої Америки, — розповідає Андрій Щегельський, керівник 41-го відділу ООЧСУ. — Нам вислали кошти навіть члени громади міста Сан-Франциско. Це неможливо було б зробити без довіри громади та чудової репутації ООЧСУ, заснованої воїнами ОУН-УПА, яку вона здобувала впродовж 70 років. Нас підтримали не тільки фінансово, а й розголосом події такі знаменитості, як VovaZiLvova, народний артист України Іван Бернатський, гурт Kozak System, Сергій Фоменко (гурт «Мандри») і навіть Міс Україна 2013-го Анна Заячківська».
Завершальним акордом акції стала вечірка fundraiser в осередку 41-го відділу в Брукліні, де її учасники в чудовій атмосфері не тільки провели добре час, а й зробили добре діло: зібрали додаткові кошти для потреб Збройних сил України (ЗСУ). Загалом, за винятком адміністративних витрат та оплати послуг PayPal та інтернет-платформи, зібрано $747.69. На ці кошти придбають три навігаційні системи GPS.
«Крім виконання поставленої цілі проекту, ми також добилися й інших цілей, які будуть приносити користь Україні та безпосередньо українській громаді в Америці, — зазначає Володимир Лука, один із лідерів ООЧСУ. — Зокрема, ми зібрали професійну команду, яка показала, що підростає нове покоління лідерів на теренах Америки, котрі мотивовані любов’ю до України і пишаються тим, що можуть продовжити справу, яка була розпочата воїнами ОУН-УПА багато років тому. Під егідою ООЧСУ ми будемо здатні виконати й інші важливі завдання для допомоги Україні».
Уперше до подібного проекту долучилася Софія Мишка, в команді волонтерів вона відповідала за поширення інформації в Інтернеті. «Мені було цікаво та почесно працювати в цій команді, і надалі братиму активну участь у роботі ООЧСУ, — ділиться Софія. — Стежте за нашою сторінкою у Facebook під назвою «Допомога ЗСУ, які воюють на сході України», щоб побачити, коли ці навігаційні системи будуть в руках наших воїнів».

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply