Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Місіс Пенсільванії стала українка Яна Власюк

Автор:

|

Квітень 26, 2018

|

Рубрика:

Місіс Пенсільванії стала українка Яна Власюк

Яна Власюк, дівчина з українського Нововолинська, котра більше двох років проживає у США, стала переможницею штату в рамках найпрестижнішого конкурсу світу серед дівчат після 25-х років (їй 26) та заміжніх Mrs. Globe. Вона отримала титул «Місіс Пенсільванія».
Красуня розповідає, що заявку подала випадково і навіть не розраховувала, що зможе взяти участь. Загалом було 15 учасниць, котрі демонстрували дефіле в вечірніх сукнях, купальниках і проходили інші випробування.
Отримавши перемогу у «своєму» штаті, Яна в червні ц. р. у Каліфорнії змагатиметься за титул «Місіс США». Якщо їй вдасться його отримати, то представлятиме Америку на фінальному етапі «Місіс Земна куля» в Китаї, де будуть учасниці з інших країн.
Конкурс Mrs. Globe є міжнародною презентацією краси, що проводиться щороку, участь в якому можуть взяти жінки віком старші за 25 років, котрі або одружені, або є батьками. Це найбільший і найпрестижніший конкурс для заміжніх жінок у світі. Учасники конкурсу беруть участь у доброчинній роботі, кошти виділяють для благодійної організації Woman in Need у більш ніж 70 країнах світу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply