Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

«Міс українська діаспора» одягла камуфляж

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

«Міс українська діаспора» одягла камуфляж

Соломія Крунь

«Міс українська діаспора» Соломія Крунь закликала всіх українців у всьому світі допомагати Збройним силам України. Для підтримки благодійної акції Соломія знялась у спеціальній фотосесії. Автором світлин стала Оксана Федорук-Терлецька (Ксю Камі), фотограф із Чикаґо.

Сукню з камуфляжу спеціально для проекту виготовила українка Уляна Сидор, котра зараз проживає та навчається у Чикаґо й була фіналісткою того ж конкурсу. «Усією душею вболіваю за Неньку Україну. І закликаю вас, любі, проявити милосердя», — написала «Міс українська діаспора» на персональній сторінці у Facebook.
Для допомоги військовослужбовцям красуня пропонує 13 джерел, серед них – контакти перевірених громадських і благодійних організацій діаспори й України, які займаються доставкою необхідних речей і грошей безпосередньо в зону бойових дій.
Нагадаємо, що українці у діаспорі активно допомагають українським військовикам. Зокрема, Оксана Шараневич, «Віце-міс українська діаспора-2013», вирішила пожертвувати власну українську хустку для онлайн-аукціону на порятунок пораненому військовому, а для допомоги третій сотні Майдану на аукціон виставили каски майданівців. Більш як 50 поліпшених аптечок самодопомоги було відправлено українській армії з Австралії. Також українці, котрі проживають у різних куточках світу, збирають і пересилають в Україну сотні коробок із усім необхідним для армії, а також для сімей загиблих військовослужбовців.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply