Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

Мерія Олд-Бріджу допомогла українцям

Автор:

|

Серпень 17, 2017

|

Рубрика:

Мерія Олд-Бріджу допомогла українцям

Мер Олд-Бріджу Овен Генрі (Mayor Owen Henry) та Еміль
Брандафі (праворуч)

У місті Олд-Брідж (штат Нью-Джерзі) відбулася презентація концертної програми дитячого ансамблю українського народного танцю «Барвінок», з якою цей колектив незабаром виступить у Києві на святкуванні 26-ї річниці Незалежності України.

Привітальний танець ансамблю «Барвінок»

Презентація відбулася у спортивній залі для занять аеробікою у Metro Club і стала виявом подяки мерії міста Олд-Брідж і власникам клубу за допомогу в підготовці до виступів в Україні. Річ у тім, що коли батьки старшого дитячого танцювального колективу «Барвінок» шукали на літній період приміщення для тренувань перед поїздкою в Україну, то звернулися за допомогою саме до мерії міста Олд-Брідж. Відповідь мера Овена Генрі (Mayor Owen Henry) одразу була позитивною: «Ми повинні допомогти цим дітям». Офіс мерії, а саме Rosemarie Vizzari Rivoli, завідувач відділом культурного розвитку, швидко знайшла прекрасно оснащену залу в спортивному клубі Metro Club. Власники клубу безкоштовно надали приміщення для занять на два місяці.
«Нам було годі шукати щось краще. Це чудовий балетний зал, де діти мали прекрасні умови для занять», — каже хореограф Григорій Момот, керівник ансамблю «Барвінок». Тож після завершення напружених двомісячних репетицій батьки разом із дітьми організували в цій залі українську вечірку, на яку й запросили мера Олд-Бріджу. З вдячністю за надану підтримку колектив ансамблю виконав для мерії міста та власників клубу чотири танці з підготовленої тут концертної програми.

Грамоту мерії одержав керівник «Барвінку» Григорій Момот

Дружня розмова з мером

Еміль Брандафі, ведучий вечора, котрий долучився до налагодження контакту з мерією, розповів про історію й здобутки ансамблю та про українські народні танці. Овен Генрі зазначив, що подібний концерт бачив лише по телевізору, але на живо це справило набагато більше враження. Танцювальному колективу мер вручив пам’ятну грамоту, в якій відзначено досягнення «Барвінку» і є побажання вдало виступити в Україні.
Ось так з’явився чудовий приклад того, як американське містечко допомогло колективу з української діаспори підготуватися до концерту в Україні. Це приклад того, як обрані нами тут, в Америці, люди при владі розуміють, що допомагаючи іншим, допомагають і собі, здобуваючи ширше коло прихильників. Мерія міста хотіла допомогти саме дітям-вихідцям із України, розуміючи, наскільки важливо підтримати українців саме тепер, у час війни.

Фото на згадку

Почесні гості свята

На концертах у Києві програма «Барвінку» буде складатися з восьми танців, підготовлених в Олд-Бріджі. Дитячий ансамбль також дасть концерт пораненим воякам, що проходять курс лікування у Київському військовому шпиталі.

Наталя Брандафі

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply