Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Мер Чикаґо підтримав створення інноваційного парку в Києві

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Мер Чикаґо підтримав створення інноваційного парку в Києві
Рам Емануел

Рам Емануел

Рам Емануел, мер Чикаґо, схвалив створення інноваційного парку Bionic Hill у Києві. Відповідного листа зі словами підтримки він надіслав до Віктора Галасюка, президента Bionic Hill.

«Робота, яку здійснює Bionic Hill, відкриває для Києва необхідний шлях уперед у питанні придатності на світовій арені, — ідеться у листі мера Чикаґо. — Прогресивна місія університету та його короткотермінові завдання збережуть таланти в Україні та забезпечать інфраструктуру для динамічної індустрії високих технологій, яка змінює світ».
«Я працював над створенням подібних систем підтримки й інноваційних планів у цій активній сфері для міста Чикаґо та знаю, що ваші зусилля принесуть великі дивіденди», — додав Рам Емануел.
Одним із центральних компонентів Bionic Hill є відкритий міжкорпоративний ІТ-університет Bionic University (BU). Він, до слова, наразі формує міжнародну Наглядову раду. До неї ввійдуть провідні західні й українські науковці, бізнесмени та фахівці з інновацій.
«Bionic University змінює життя України. Він допомагає формувати нове покоління фахівців із сучасним світоглядом, сприяє інтеграції країни до міжнародної спільноти через освіту. Вірю в те, що цей проект зробить вагомий внесок у розбудову процвітаючої демократичної держави на цьому вельми відповідальному історичному етапі», — зазначила Марта Фаріон, президент Києво-Могилянської фундації Америки.
«Дякую пані Марті, а також програмі міст-побратимів «Чикаґо-Київ» і її голові Вірі Еліяшевській за щиру підтримку. Для нас украй важливими є партнерське плече, світова експертиза та цінні поради. Запрошуємо ділитися своїм стратегічним баченням провідних національних і міжнародних експертів», — наголосив п. Галасюк.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply