Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Манор-коледж турбується про безпеку України

Автор:

|

Січень 27, 2022

|

Рубрика:

Манор-коледж турбується про безпеку України
Джонатан Пері

Рада директорів і волонтерський корпус Манор-коледжу, що м. Дженкінтавні (штат Пенсільванія) ухвалили звернення до української спільноти з приводу загрози вторгнення російських військ в Україну. Подаємо текст цього звернення.
Манор-коледж був сформований в українських традиціях суспільноти, гостинности, і глобальної візії людства, яка була встановлена Сестрами Чину св. Василія Великого. Зростаючі російські війська на кордонах України дуже турбують спільноту Манор-коледжу про безпеку й добробут родин та осіб в Україні, як і також народів всієї Східної Європи. Ми розуміємо, що беруться під увагу санкції, щоб відрадити провідників Росії від можливої навислої, широко масштабної навали на Україну. Хоч ми бачимо мудрість у чуйному веденні дипломатії, Сполучені Штати Америки обов’язково мусять твердо стояти, передаючи та здійснюючи свій намір охоронити суверенність і цілісність України.
Усе керівництво Манор-коледжу долучається до понад 60 тис. українських американських жителів околиці Філадельфії та мільйона американців українського походження, щоб висловити нашу глибоку стурбованість. У єдності ми пропонуємо нашу підтримку й послуги для вирішення проблеми та встановлення миру в рамках, які забезпечують свободу й самовизначення всіх народів.
У цю пору року ми святкуємо мир на землі й доброзичливість всім; молимося, щоб ці почуття були присутніми для створення довготривалої злагоди. Манор-коледж завжди підтримував суверенність України, її незалежність та територіальну цілісність. Це гарантовано міжнародним правом. Заохочуємо вас і всіх наших обраних провідників поширювати зобов’язання до світового ладу, який є необхідним для відновлення порядку, охорони невинного життя, та стояння по стороні правди проти аґресії.
Сестри Чину св. Василія Великого є одним із найбільш історичних чинів монахинь, які далі залишаються активними. Манор-коледж є одним з найвизначніших епіцентрів української американської культури, особливо у світлі того, що Манор є єдиною акредитованою інституцією вищої освіти, заснованою українцями в Америці, який служить всім людям. Світові провідники відвідують Манор-коледж і беруть участь у наших «Українських діалогах» як промовоці; тому Манор має унікальні позиції приймати конференції для створення консенсусу та мирних перемовин тут, у нашій школі в околиці Філадельфії. Серед цих почесних гостей були: чотиризірковий генерал (у відставці) Веслі Кларк; конґресмен (у відставці) Джо Ґафел; послиня України Оксана Маркарова; міністерка фінансів України Наталія Яресько; конґресвумен Марсі Каптур; конґресмен Браян Фіцпатрик; перший посол Сполучених Штатів Америки в Україні Роман Попадюк і багато інших. У січні ц. р. ми запрошуємо і рекомендуємо нові конференції.
Просимо повідомити нам. як ми можемо послужити вам тоді, коли ви присвячуєте час для збереження вільної, демократичної української нації, яка є союзником Америки. Знаємо, ви розумієте, що міжнародні справи глобально залежать на постанові проти аґресії супроти України. Ми стоїмо з вами для поширення миру через стримування».
Звернення підписав д-р Джонатан Пері, президент Манор-коледжу

Як повідомляв «Міст», Манор-коледж відчинив двері оновленого українського музею.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply