Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Мандрівник розповів про своєю навколосвітню подорож

Автор:

|

Квітень 27, 2021

|

Рубрика:

Мандрівник розповів про своєю навколосвітню подорож
Ігор Пилипчук

Українець Ігор Пилипчук, котрий зараз мешкає у США, розкрив деталі своєї навколосвітньої морської подорожі на яхті «Еней». «Ті, хто довго живе в Індонезії, кажуть, що час там ґумовий. Справді, минуло два з половиною календарних місяці від останнього запису, а психологічно здається, ніби всього кілька тижнів. За цей час я двічі побував ні острові Бал», — написав він у своєму щоденнику.
За словами мандрівника, у нього втретє вийшов із ладу двигун. «До мене припливли місцеві і повідомили, що можу стати на буй (це надійніше, ніж на якорі), але за невеликі гроші. Завів двигун, витягнув якір, почав рухатися до буя, і тут почалося. Спершу оберти почали скакати, але не довго. Та за кілька хвилин підскочили до максимальних, двигун ревів, із вихлопу валив білий дим. Спробував скинути оберти — жодної реакції. Перекрив подачу палива — так само», — бідкався він.
Проаналізувавши ситуацію, п. Пилипчук припустив, що найімовірніша причина — помпа високого тиску, яку вже двічі повністю ремонтували в Португалії та Чилі. Він вирішив відвезти її до майстра на сусідньому острові та шукати іншу про запас.
Колишній буковинець розпочав свою навколосвітню подорож у серпні 2019 року. Він хоче перетнути Атлантичний, Індійський, Тихий океани та різні моря. 54-літній чоловік понад 20 років тому виграв «Зелену карту», тож тепер мешкає у Нью-Йорку. Там став одним із редакторів газети «Свобода». А на яхті вирушив для того, щоби привернути увагу світу до України.
Як повідомляв «Міст», врятували учасника навколосвітньої регати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply