Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Мак-Кейн зустрівся з пораненим бійцем АТО

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

Мак-Кейн зустрівся з пораненим бійцем АТО

На зустрічі

Нещодавно відбулася зустріч сенатора Джона Мак-Кейна й української діаспори в Аризоні. Зустріч відбулася в Українській католицькій церкві Св. Михаїла у Тусоні. Це місто славиться активною українською діаспорою. Американські українці з Тусона одними з перших почали протестувати проти злочинних дій російського аґресора проти їхньої Батьківщини. Одним із лідерів цього руху став Андрій Чіровський.
Цього разу українська громада на чолі з о. Андрієм запросила сенатора Мак-Кейна до себе. На зустрічі порушили важливі українські питання, зокрема, про окупацію частини території України, допомогу українському народу, а також незаконне утримання Надії Савченко й інших патріотів у російських застінках. Розповіли сенатору також і про українських героїв, зокрема про Володимира Геру, героя АТО, котрий залишається паралізованим ще з 2014 року.
Пошкодження спини він отримав під час атаки на Донецьке летовище. Однак герой не впадає у відчай. Володимиру зараз збирають гроші на лікування. Всі охочі можуть долучитися. Володимир Гера вручив у знак подяки за підтримку сенатору Мак-Кейну чудову сорочку з вишитим прапором США. Джон Мак-Кейн подякував за щирий подарунок та пообіцяв одягнути сорочку під час візиту до України. Зустріч завершилася виконанням гімну України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply